Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu SAMSUNG GALAXY A10S EKRAN ŞiFRESi KIRMA - PROGRAM DESTEK
APK DOSYALARIPÜF NOKTALARISAMSUNG

SAMSUNG GALAXY A10S EKRAN ŞiFRESi KIRMA

SAMSUNG GALAXY A10S EKRAN ŞiFRESi KIRMA Merhaba Program Destek takipçileri. Bügun sizlere Samsung Galaxy A10s cihazımızın ekran şifresini unuttuğumuzda ne yapmamız gerektiği hakkında bilgiler vereceğiz. Öncelikle bu yöntemle yaptığımız işlemlerde cihaz içindeki bilgilerimizin tamamıyla silindiğini bilmemiz gerekir. Şimdi nasıl yapıldığına geçelim.

Samsung Galaxy A10S Ekran Şifresi Kirma
Samsung Galaxy A10S Ekran Şifresi Kirma 4

SAMSUNG GALAXY A10S EKRAN ŞİFRESİ KIRMA

Öncelikle cihazımız açık bir durumda ise hard reset moduna alabilmemiz için cihazımızı kapatmamız gerekir. Bu işlemi telefonun güç tuşuna ve ses kısma tuşuna basılı tutarak yapabiliriz. Cihazımız kapanadıktan sonra ses kısma yerine ses arttırmaya basılı tutalım. Hard reset ekranı gelinceye kadar elimzi tuşlardan çekmeyelim. Hard reset ekranı gelince ekran kontrolleri ses açma, ses kapatma ve güç tuşu ile sağlayabiliriz. Önümüze çıkan ekranda “Wipe data/factory reset” seçeneğine gelerek güç tuşuna basalım. Daha sonra fabrika verilerine sıfırla’ yı seçerek tekrar güç tuşuna basalım. Bizi tekrar hard reset moduna atacaktır. Yapmamız gereken tek şey en üstte bulunan “reebot system now” seçeniğine gelip tekrar güç tuşuyla onaylayalım ve cihazımızın açılmasını bekleyelim. SAMSUNG GALAXY A10S EKRAN ŞiFRESi KIRMA

GOOGLE HESABIMI BİLMİYORUM

Cihazımız açıldığında kurulum ekranında daha önce cihazda kullandığınız ve açık kalan bir google hesabı var ise sizden giriş bilgilerini istiyecektir. Bilgilerinizi doğru girdiğiniz takdirde cihazınız sorunsuz bir şekilde açılır. Eğer google hesabınızı unuttunuz veya bilmiyorsanız mutlaka bir telefon yazılımcısına gitmeniz gereklidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: