Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu Rise Of Kingdoms Hile Apk 2021 Ücretsiz Cevher - PROGRAM DESTEK
APK DOSYALARI

Rise Of Kingdoms Hile Apk 2021 Ücretsiz Cevher

Rise Of Kingdoms Hile Apk 2021 Ücretsiz Cevher hilesini kullanıp herkes gibi hesabınıza ücretsiz cevher kazandırmak istiyorsanız, sitemizde bulunan linkimize gidip , belirleyip tanıttığımız adımları gerçekleştirerek cevherlerinizi kazanabilirsiniz. Oyununuzda cevherlerinizi arttırıp kazanma şansınızı yükseltmek istiyorsanız Rise Of Kingdoms Hilesi Çevrimiçi Hile Linkimizi ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Hilelerimiz İOS ve Android cihazların hepsi için yapılır ve güncel hilelerdir. En iyi oyunculardan biri olup istediğinizi elde etmek için hile linkimizden cevher kazanabilirsiniz. Rise Of Kingdoms Hileleri linki ile mücevherlerinizin tükenmesi son bulacaktır. Linkimizde bulunan hile oyunda sizi ilerletebilecek ve yükseltebilecek gerçek bir hiledir. Rise Of Kingdoms Cevher hilesi sadece 12 saatte bir kullanılabilen hiledir.

Rise Of Kingdoms Hile Apk  2021 Ücretsiz Cevher

Rise Of Kingdoms Bedava Cevher Kazanmak

Rise Of Kingdoms Bedava Cevher Kazanmak *Günlük bağışta en yüksek sıralara gelip hediye kazanmanın yolu; Teknoloji bağışı yaparken gece 03.00’te teknoloji bağışı kısmında yenilenme gerçekleşiyor. Sıfırlanma değil yenilenme oluşuyor. Gündüz hiç bağış yapmazsanız gece 03.00’te oyunu açarsanız 20 tane bağış yapabilirsiniz ve oyuna o şekilde başlamış olursunuz. Ertesi gün aynı saate kadar(gece 03.00) double bağış yaptığınız için bağış oranınız iki katı veya daha fazla şekilde artar.Bu şekilde yaparak teknoloji bağış kısmını bir gün oynayıp bir gün oynamazsanız her iki günde bir sıralamaya girmeniz kaçınılmaz olur.
*Sefer kısmında kesinlikle elinizde 10.000’den fazla sikke bulundurmalısınız. Çünkü; tekli yıldız 1000 kredi ama çoklu sarı yıldız 4000 kredidir. Ethelflead’ı full olarak gerçekleştirdikten sonra da ethelflead almaya devam etmenizde önemlidir. Çünkü ethelflead sarı yıldızlarınızın artmasına yardımcı olmaktadır.
*Sarı yıldız sıkıntınız varken güçlü leveldeki komutanlara yıldız atlatırken ethelflead heykellerinizi kullanabilirsiniz.
*Görevler bölümünde bulunan inşaat görevinde, inşaat görevini tam bitiremeyen arkadaşlar her gün bir tane yol yaparlarsa inşaat görevini bu şekilde tamamlayıp günlük faaliyet puanını doldurabilirsiniz.
*Askerlerinize eşit hızda basmayın. Hepsinin aynı zamanda bitmemesi size fayda sağlayacaktır.

Rise Of Kingdoms Hile

*Telefonunuzda Google arama butonuna girerek  yazıyorsunuz. Korkmanızı gerektiren apk ile inen virüslü hilelerden değildir, Google Play veya App Store üzerinden iniyor.
*İndir butonuna tıklıyorsunuz.
*Karşınıza insan olduğunuzu doğrulama ekranı geliyor.
*Doğrulama için karşınıza çıkan testte Free butonuna tıklıyorsunuz.
*Karşınıza çıkan soruları yanıtlamanız gerekmektedir.
*Testi bitirdikten sonra tekrar doğrulamanın olduğu Chrome ekranına gitmeniz gerekmektedir.
*Test değilde uygulama indirmenizi isterse, indirip 1 dakika kullanmanız yeterlidir.
*İkinci testi bitirdiğiniz anda hileyi indirme ekranına yönlendiriliyorsunuz. Google Play veya App Store’a yönlendiriliyorsunuz.
*Yükle butonuna tıklayıp hilenin indirilmesini beklemeniz yeterlidir. Rise Of Kingdoms Hile Apk 2021 Ücretsiz Cevher

X

İNDİRME SİTESİ

İndirme Bağlantısı (120) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı