Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu A505F U6 IMEi Repair ROM - ROOT FiLE Sorunsuz 0
PÜF NOKTALARI

A505F U6 imei Repair ROM – ROOT FiLE

A505F U6 imei Repair ROM – ROOT FiLE Merhaba Program Destek takipçileri Bugün sizlere a505f u6 imei repair dosyalarını paylaşacağım. Kendisi tam bir baş belası olmasına rağmen u6 imei repair sorununu kamera hatası olmadan çözüme ulaştırdık. U4 U5 U6 cihazlara direk verdiğimiz yazılımı yükleyip root  dosyasını attıktan sonra imei repair yapabilirsiniz.

A505F U6 Imei Repair Rom  - Root Fi̇le

A505F U6 İMEİ REPAİR ROM

A505F U6 İMEİ REPAİR ROM İmei repair yapabilmeniz için aşağıdaki verdiğim yazılım dosyasını indirip telefonunuza odin programı ile veya ücretli programlar olan z3x veya chimera veya octoplus ile yükleyebilirsiniz. Yazılımı yüklerken root yapmayın root dosyasını da aşağıdaki bağlantıdan indirip telefonunuza kurabilirsiniz. Yazılım atılırken içinde ki bütün bilgiler silinir bilginiz olsun.

A505F U6 ROOT FİLE / DOSYASI

A505F U6 ROOT FİLE / DOSYASI Aşağıda ki bağlantıdan root dosyasını telefonunu yükleyin. Yüklemeden önce telefonunuzun oem kilidi açılmış ve bootloader kilidi kırık olması gerekiyor. Telefonu yazılım moduna aldığınız zaman oem lock off ve frp lock off olarak görünmesi gerekir  aksi taktirde root dosyasını telefonunuza yükleyemezsiniz. İmei repair işlemini de Octoplus samsung tool üzerinden sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz.A505F U6 imei Repair ROM – ROOT FiLE

X

KAMERA HATASIZ YAZILIM VE ROOT

İndirme Bağlantısı (60 ) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR
X

KAMERA HATASIZ ROOT

İndirme Bağlantısı (60 ) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR

ROOT NEDİR

Root İngilizce kök anlamına gelmektedir. Android’in akra planında Linux çalışan, ön planda ise kullanışlı bir sistem bulanan birimdir. Root’un görevi ise bu birimde yönetici konumudur. Satılan tüm telefonlarda root hesabı güvenlik nedeniyle kapalı haldedir. Bu sebeple de telefonunuzun bi çok dosyasına ve bir çok yerine ulaşmanız mümkün değildir. Fabrika çıkışından gelen uygulama ve dosyaları Root olmadan silemez, yerlerini değiştirmez, herhangi bir işlem yapamazsınız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı