APK DOSYALARIİNCELEMELER

Among Us İmpostor Hilesi – 2022 Güncel

Among Us İmpostor Hilesi son zamanlarda en fazlaca alaka bulan oyunlardan kabul edilen Among US için imposter olma hilesi sizlerle. Bu hile yada taktik yardımıyla sizler de imposter olarak oyun içinde rakiplerinizi birer birer indirebilirsiniz. Ayrıca impostor olmak oyun içindeki en eğlenceli yollardan birisi olduğundan daha eğlenceli vakit geçireceğinizi de söyleyebiliriz. Karakterinizi yukarıdaki şeklinde kafasında pelikan şapkası olacak biçimde yapmalısınız. Bu eşya şu anda bir nevi hatalı olduğundan kullanan karakterin impostor olma şansı çok yüksektir.

Bu sayede sizler de ancak rahat birkaç hamle ile oyunlarda imposter olabilir ve arkadaşlarınızı kolaylıkla indirebilirsiniz. Ayrıca oyun içinde bir hata olarak siyah karakterlerin impostor olma ihtimallerinin yüksek olduğu kanıtlanmıştır. Öncelikle karakterinizi siyah yapmış olup daha oradan da kafanıza bir pelikan yerleştirmeniz niteliğinde oyun rastgele seçeceği katiller arasına sizi de koyabilir.

Among Us İmpostor Hilesi - 2022 Güncel APK DOSYALARI İNCELEMELER
Among Us İmpostor Hilesi

Bu biçimde sizler de Among Us İmposter hilesi yapabilirsiniz. Yukarıda anlatmış olduğumuz metot yardımıyla imposter olma şansınız her ne kadar yüksek olsa olamama ihtimalinizin de var bulunduğunu belirtmek gerek. Ancak sizler yeniden de ben garantili bir biçimde imposter olmak isterim diyorsanız bunun için destek bir program kullanmanız gerekir. Bu sayede artık tamamen garantili bir biçimde oyun sizi katil olarak atayacaktır. Bunun için kullanmanız ihtiyaç duyulan program ise aşağıda verilmiş durumda.

  • APK dosyasını indirip kurunuz.
  • Host menüye girdiğinizde istediğiniz kadar imposter olabilirsiniz sadece kendi renginizi seçmeniz yeterlidir.
  • Host menüden diğer tüm özellikleri barındırdığı hileleri kullanabilirsiniz.
  • Herkesin rahatlıkla indirmesi için bağlantıya ulaşabilirsiniz.
X

Among Us İmposter Hile APK İndir

İndirme Bağlantısı (120) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Kapalı
Kapalı