Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu Bus Simulator Ultimate Hileli Apk - PROGRAM DESTEK
APK DOSYALARIOYUNLAR

Bus Simulator Ultimate Hileli Apk

Bus Simulator Ultimate Hileli Apk
Bus Simulator Ultimate Hileli Apk 4

Merhabalar PROGRAM DESTEK ailesi Bus Simulator Ultimate Hileli Apk ile karşınızdayım. Bu oyun tam manasıyla otobüs şoförü olmak isteyen oyuncuları bekliyor. İçerisindeki kokpitin dizaynı teyp, silecekler, vites topuzu, bütün bir otobüste bulunan tuşların hepsi telefon ekranınızda sizinle beraber. Adeta telefonun başında kendinizi şehirler arası otobüs şoförü olarak bulacaksınız. Birde yeni güncellemesiyle oyuna eklenen TÜRKİYE HARİTASI ülkemizi şehir şehir gezerken alacağımız hazdan geri bırakmıyor. Bu güncellemeyle ülkemizde popüleritesini artırmayı başardı. Oyunun güzel noktalarından olan firma isminizi ve logonuzu kendiniz tasarlamanız. İsmi ve logoyu güzel tutmanızda yarar var :)

Bus Simulator Ultimate Hileli Apk
Bus Simulator Ultimate Hileli Apk 5

Oyuna ilk başladığınızda size kötü bir otobüs verecek ve haritanın belli yerleri tek açık olacak. Haritanızı genişletmek tamamıyla sizin elinizde ilk başta bilet fiyatınızı, saat kaçta sefer yapacağınızı ve otobüste neler servis edeceğinizi belirlemeniz lazım. Servis açısından bonkör olun biliyorsunuz insanlar otobüste verilen keklere bayılır. İlk başlarda fiyatınızı da yüksek tutmamalısınız nede olsa daha küçük bir firmasınız. Sefer saatiniz geldiğinde park etmiş otobüsünüzün içinde oyuna başlıyorsunuz. Önce kamera açınızı ayarlamanızı tavsiye ederim. Nede olsa seferin her noktası önemli. Oyundan zevk almak için şoför bakış açısıyla oynamanızı tavsiye ederim tam manasıyla kendinizi şehirler arası bir otobüs şoförü olarak görüyorsunuz.

Bus Simulator Ultimate Hileli Apk
Bus Simulator Ultimate Hileli Apk 6

Yazıhanenizin önüne geldiğinizde yolcular sizi burada bekliyor olacaklar. Kapıları ve bagaj kaplarını açmayı unutmayın. Yolcularınızı aldıktan sonra memnuniyetlerini sağlayarak firmanızın kalitesini arttırıyorsunuz. Yolcuları memnun etmenin yolları ise ; otobüsün içinin sıcaklık dengesini ayarlamak, ne çok hızlı ne çok yavaş gitmek. Çok hızlı olduğunuzda yolcular korkup memnun olmayacaklardır. Yavaş olduğunuzda da homurdanıp ne bu kaplumbağayla mı yolculuk yapıyoruz diyeceklerdir. Dengeyi bulmanız lazım. Servis burada çok önemli işte, başta aldığınız servis için olan malzemeleri servis etmeniz lazım.

Ultimate özelliği

Oyunun Ultimate özelliği sayesinde oyunu multiplayer şeklinde oynama imkanı kazanabiliyorsunuz. Arkdaşlarınızla oynama imkanı kazanabiliyorsunuz yollarda birbirinizle karşılaşabilir yada verdiğiniz bir mola istasyonunda denk düşebilirsiniz. Bu da oyuna daha gerçekçi bir taraf katıyor. İstediğiniz oyun hilelerini yorumlarda belirtebilirsiniz. Bizleri Facebook ve Twitter dan takip edebilirsiniz.

X

Bus Simulator Ultimate Hileli Apk

İndirme Bağlantısı (30) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı