APK DOSYALARIPÜF NOKTALARI

YOUWHATSAPP APK GÜNCELLEME NASIL YAPILIR?

YouWhatsapp Apk Güncelleme Nasıl Yapılır?

Öncelik olarak Apk uygulama nedir zararlı mıdır diye başlayalım yazımıza. Bir çok kişinin aklını karıştıran bu sorunun cevabı aslında çok basit. Android Package Kit yani kısaltılmış hali olan Apk uygulama. Apk uygulama veya dosya indirmek aslında zararlı değildir. Zaten telefonumuzun içerisindeki uygulamaların hepsi de birer Apk dosyasıdır. Ancak o uygulamaların hepsi belli bir platformun altında toplandığı için apk uygulamalar farklı ve zararlı bir uygulamaymış gibi gözüküyor. Ancak sanıldığı gibi herhangi bir zararı bulunmuyor. Aksine bir çok apk uygulama diğerlerine göre daha az yer kaplıyor. Apk uygulamayla bir nevi telefonunuzun ana merkezine iniyorsunuz. Ve herhangi bir zararı bulunmuyor.

YouWhatsapp Nedir?

YouWhatsapp aslında normal Whatsapp tan biraz farklı olan bir apk uygulamadır. Ancak asıl amacı tabi ki de iletişim kurmak olan bu Whtasapp ın kendine özgü bazı özellikleri bulunuyor tabi ki. Bunlardan bir kaçı ise şu şekilde..

  • Son görülmenizi dondurabilirsiniz. Yani son aktiflik saatiniz sizin istediğiniz saatte kalabilir.
  • Mavi tiki kapatabilirsiniz yani okundu bilgisini. Ancak şöyle bir farkı var genel ayarlardan veya kişisel gizlilikten yaptığınız zaman karşı taraf sizin mesajları görüp görmediğinizi bilmeyecektir ancak siz karşı tarafın görüp görmediğini anlayabilirsiniz.
  • Mesajların silinmesini de engelleyebilirsiniz.

Bunlar gibi daha bir çok özelliğe sahip olan Whatsapp uygulaması diyebiliriz. YouWhatsapp uygulama güncellemesinden örnek vermemizin sebebi ise diğer bir çok apk Whatsapp uygulamasının önderliğini yapıyor diyebiliriz. Yani şu şekilde nasıl Facebook İnstagram ve Whatsapp ı satın aldıysa YouWa da bir marka ve oda farklı hilelere sahip bir çok uygulamayı satın almış durumda. Ve bu yüzden güncellemeleri de hemen hemen aynı zamanlarda veriyorlar.

Apk Güncelleme Nasıl Yapılır?

Aslında oldukça kolay olan bu işlem bir çoğunuza zor geliyor. Genelde sizi ilk olarak Arapça ve İngilizce bir platform sizi karşılıyor. Bu size ilk başta oldukça karmaşık gelebilir ancak aslında oldukça kolay bir işlem. Güncelleme sayfasına giriş yaptıktan sonra karşınızda açılan sayfada biraz aşağılara inmeniz gerekecek. Biraz aşağılara indikten sonra karşınıza şeffaf halkalar içerisinde bir kaç Whatsapp adı çıkacaktır. İndirmek istediğiniz seçeneğe tıklayıp daha sonra açılan sayfada ise yine şeffaf halkaların üzerinde yazan en büyük rakama tıklamanız gerekiyor ve daha açılan üçüncü sayfadan ise direk indirme işlemini tamamlayabilirsiniz. Güncelleme işleminizi kolayca gerçekleştirmek için buraya tıklayabilirsiniz. FmWhatsapp, GBWhatsapp, AZWhatsapp gibi diğer whatsapp uygulamalarına erişmek için üzerlerine tıklamanız yeterli olacaktır. Ve bir çok apk uygulama için ise Program Destek.com u takipte kalın.


Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı