Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu Pixel Gun 3D Hile İndir - PROGRAM DESTEK
APK DOSYALARI

Pixel Gun 3D Hile İndir

Pixel Gun 3D Hile, popüler battle royale oyunlarının Minecraft’a uyarlanmış versiyonudur. Hayatta kalma oyunlarını kopyalamaktan çok benzersiz bir görünüm vermektedir. Bir maç, uçaktan indikten sonra bir adada savaşan 100 oyuncudan oluşmaktadır. Ardından, kaynakları toplamak ve bu zorlu ortamda hayatta kalmalısınız. Tek fark, diğer battle royale oyunları gerçekçilik sunarken, bu oyun daha çok Minecraft tarzı blok oyunları severlere hitap etmektedir.

Pixel Gun 3D Hile ile diğer oyuncuların arasında en ön planda siz olabilirsiniz. Bu oyunun sunmuş olduğu avantajlar arasında tonlarca özellik bulunmaktadır. En popüler oyunlarla aynı türe sahip diye taklitçi olarak görülmemesi gerekir. Oyunda yer alan kontroller oldukça kolay ve açıklayıcıdır. Sol tarafta yer alan dokunmatik joystick ile karakterinizi hareket ettirirsiniz. Ardından atlama ve ateş etme gibi düğmeler karşınıza çıkar.

Pixel Gun 3D Hile
Pixel Gun 3D Hile İndir 2

Pixel Gun 3D Özellikleri

Pixel Gun 3D Özellikleri arasında birçok avantaj bulunmaktadır. Bunlar:

Haritalar: Oyunda yaklaşık olarak 30’dan fazla harita bulunmaktadır. Bu haritaların her biri titizlikle tasarlanmıştır ve merkezi bir tema etrafında yer almaktadır. Kendinizi Minecraft’ta ama aynı zamanda benzersiz bir oyun deneyimi sunan diğer battle royale oyunlarında hissedeceksiniz.

Oyun Modları: Oyunda sadece battle royale modu bulunmamaktadır. Aynı zamanda Co-op Surival, Campaign, Zombie Apocalypse ve Deathmatch gibi oyun modları da bulunmaktadır.

Eşyalar: Silahlar ve aletler mükemmel bir tasarıma sahiptir. Jetpacklar, enerji kalkanları ve daha birçok araç da bulunmaktadı. 200’den fazla farklı silah bulunur. Bu, düşmanı ortadan kaldırmanın ve galip gelmenin sonsuz yolu olduğu anlamına da gelmektedir.

Kostümler ve evcil hayvanlar: Bu oyunda aynı zamanda 180’den fazla benzersiz bir şekilde tasarlanmış kostüm modeli de bulunmaktadır. Rakiplerinizi korutmak için süper kahraman, korsan ve zombi kıyafetlerini de deneyebilirsiniz. Bunun dışında evcil hayvan sahibi de olabilmektesiniz. Köpekler, kediler ve tek boynuzlu atlar gibi evcil hayvanlar edinebilirsiniz. Pixel Gun 3D Hile indirerek tüm bunlara ücretsiz bir şekilde ulaşmanız mümkündür.

Pixel Gun 3D İpuçları

Oyunu indirdikten sonra mümkün olduğu kadar hızlı bir şekilde ikinci seviyeye geçin. Arena modunu bolca kullanın ve sürekli olarak rakip dalgalarını öldürün. Mümkün olduğu kadar kafa vuruşu yapmanızda size ek puanlar sağlayacaktır.

X

Pixel Gun 3D Hile İndir

İndirme Bağlantısı (60) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR

Son yazımız olan En İyi Hikayeli Mobil Oyunlar okumayı unutmayın!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı