Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu En İyi Hikayeli Mobil Oyunlar - PROGRAM DESTEK
OYUNLAR

En İyi Hikayeli Mobil Oyunlar

En İyi Hikayeli Mobil Oyunlar arasında birçok oyun yer almaktadır. Cep telefonları genel olarak kullanıcılara eğlenceli ve öğrenmesi kolay mobil oyunlar sunar. Bu oyunlar, kullanıcılar için çok çaba gerektirmez ve herhangi bir noktada duraklatılabilir.

İnsanlar genelde boş olduklarında veya seyahat ederken mobil oyunlar oynar. Bu nedenle mobil oyunları genellikle zengin bir hikaye çizgisine sahiptir. Cep telefonlarının giderek karmaşık bir hal almasıyla oyunlar, kullanıcıları yalnızca oyun için değil, aynı zamanda hikaye için elinde tutmaya başlamıştır. Bu yazımızda sizlere En İyi Hikayeli Mobil Oyunlar listesini sunduk.

En İyi Hikayeli Mobil Oyunlar

Lone Wolf

 

 

Lone Wolf, yoğun derecede çatışmalara sahip bir oyundur. Etrafta dolaşıp insanları öldürmesi gereken bir suikastçı kılığına girersiniz. Arka planda yer alan keskin nişancı, görünen bir çizgi roman tarzı ara sahneler ile hikayeler sunar. Seviyeler bazen zor atışlar gerektirir.

Bazı bölümlerde, alarmları tetiklemeden kişileri öldürmeniz gereklidir. Oyun, Hitman’ın düşük bütçeli bir oyunu olarak tanımlanabilmektedir. Gerçekten harika fikirlere dayanır ve nişancı oyunları arasında en ön sıralarda yer alır.

<!– /wp:paragraph –>

The Bard’s Tale

 

 

Bu oyun ilk olarak 1985 yılında PC’de ve 2004 yılında konsollara piyasaya sürülmüştür. İlginç aksiyon RPG’si, dilden dile dolaşmış olan harika hikayesi ile mobil cihazlara sorunsuz bir geçiş yapmıştır. Bu geçiş, oyuncular tarafından oldukça hoş karşılanmıştır. RPG klişeleri ve mizahla dolu olan bir hikayeye sürüklenen kahramanı üstleniyorsunuz. Komik hikayesi, oyunu ön plana çıkaran özelliklerinden birisidir. En İyi Hikayeli Mobil Oyunlar

OT Chronicles

 

Out There Chronicles, ödüllü Out There oyununun devamı olan bir grafik romandır. Oyun, bilinmeyene yolculuk duygusunu mükemmel bir şekilde yakalamayı başarmıştır. Çarpıcı görsellerin yanı sıra iyi yazılmış bir olay örgüsü, zamansız sonlar ve gergin durumlarda oyuna eşlik etmektedir.

Her Story

 

 

Sam Barlow’un eleştirmenler tarafından oldukça beğenilen gizemli oyunu, etkileşimli bir gerçek suç belgeselini sunmaktadır. En İyi Hikayeli Mobil Oyunlar arasında yer alan en iyi mobil oyundur. Oyun, 1994 yılında gerçekleşmiş olan bir cinayeti çözümlemek için veri tabanı uygulaması ile hareket etmenizi sağlar. Oyuncular, kurgusal bir cinayet vakasıyla ilgili birkaç yüz röportaj klibini analiz etmeli ve katili bulmalıdır. Gizem ve gerçekçilik tarzı oyun sevenler için son derece uygundur.

Son yazımız olan Eset Nod32 Key okumayı unutmayın.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı