Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu G570f U3 IMEi REPAiR ENG MODEM - PROGRAM DESTEK
PROGRAMLARPÜF NOKTALARISAMSUNG

G570f U3 iMEi REPAiR ENG MODEM

G570f U3 iMEi REPAiR ENG MODEM Merhaba PROGRAM DESTEK takipçileri. Bugün sizlerle beraber j5 prime imei repair dosyasını paylaşıp cihaza rapair işlemleri yapacağız. Vereceğim dosyalarla imei repair işlemini yapabilirsiniz. Talimatlara uyarak sorunsuz bir şekilde imei repair işlemini yapabilirsiniz . Şimdi nasıl yapıldığına geçelim.

G570F U3 Imei Repair Eng Modem
G570F U3 Imei Repair Eng Modem 2

G570F U3 Root

G570F U3 Root Öncelikle cihazımızın root yapmanı gerekiyor yoksa telefona imei repair işlemini yapamayız. Root işlemi yapabilmemiz için cihazın oem kilidini açmamız gerekiyor. Oem kilidini ayarladan yazılım bilgisine girip yapım numarası veye derleme numarasına 5 kere hızlıca tıklayarak geliştirici seçenekleri aktif ediyoruz. Sonra geliştirici seçeneklerden oem kilini açıyoruz ve cihazı dowland yani yükleme moduna alıyoruz. Telefonu kapatıp ses kısma orta home tuşu ve telefon açma power tusuna basıyoruz cıkan ekrenda yukarı tuşa bir kere bastığımızda yazılım moduna giriyor ve aşağıda kş dosyayı yüklüyoruz ve cihaz sıfırlanıyor sıfırlandıktan sonra telefonu kurup oem kildini ve usb hata ayıklamayı açıyoruz.

X

G570F U3 8.0 ROOT FİLE

İndirme Bağlantısı (60) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR

G570f U3 iMEi REPAiR

G570f U3 iMEi REPAiR Şimdi aşağıdaki verdiğim dosyayı telefonumuza yüklüyoruz .telefonu dowland moda yani yazılım yükleme moduna alıyoruz. odin programı üzerinden cp bölümünden yüklüyoruz. Telefon açıldığında usb hata ayıklama ve oem kilidi aktif olması gerekiyor. Buradaki magisk manegeri telefonumuza yüklüyoruz . Sonra z3x programi ile imei repair ve pach certifica yapabilirsiniz. İşlemler bu kadar

X

G570f U3 iMEi REPAiR 

İndirme Bağlantısı (60) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı