Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu XiAOMi MODELLERi GOOGLE BYPASS NASIL YAPILIR
PÜF NOKTALARIİNCELEMELERPROGRAMLAR

XiAOMi MODELLERi GOOGLE BYPASS NASIL YAPILIR

XiAOMi MODELLERi GOOGLE BYPASS NASIL YAPILIR Herkese merhabalar Program Destek takipçileri bugün sizlerle birlikte XİAOMİ cihazımızın google bypass işlemi nasıl yapılır onu göstereceğiz. Cihazınıza format atılmış ve kurulum yapıyorken sizden google hesabı girmenizi istiyorsa ve bu google hesabını bilmiyorsanız size verdiğimiz bilgiler ile rahatça cihazınızı
kullanabilir hale getirebilirsiniz. Şimdi sunduğumuz bilgileri okuyarak, kuruluım ekranında gelen bilinmeyen google hesaplarından kurtulma vakti. Konuya geçelim.

 

XİAOMİ MODELLERİ GOOGLE BYPASS

XİAOMİ GOOGLE BYPASS NASIL YAPILIR? öncelikle cihazımız kurulum ekranındayken cihazımızı wifi ağına bağlamadan cihaza kurulum yapmaya devam ediyoruz. Şifre oluşturma ekranına gelince unutmayacağımız ve basit bir şifre giriyoruz. Örnek 0000 veya desen olarak L gibi bir şifre kattıktan sonra kuruluma devam ediyoruz. Daha sonra kurulum tamamlanırken oturum açılmadı ekranı gelecektir. Ve tekrar telefonu kur seçeneğine tıklayıp en baştaki kurulum ekranına yönlendiriliyoruz. Sonra cihazımızı wifi’ye bağlayarak kurmaya başlıyoruz. Kuruluma devam ederken sizden az önce girdiğiniz şifreyi isteyecektir. Şifreyi doğru bir şekilde girdiğimizi varsayarsak google oturum açma ekranında sol altta atla seçeneğine tıklayarak cihazımızı sorunsuz bir şekilde kuruyoruz. Kurduktan sonra dilerseniz Ayarlardan OEM kilidini açıp tekrar cihazı sıfırlayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: