Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu IPad View APK Ücretsiz İndir **2022 - PROGRAM DESTEK
APK DOSYALARIİNCELEMELER

iPad View APK Ücretsiz İndir **2022

IPad View Apk, Player Unknown Battle Ground-Mobile oyuncularının grafiklerini iyileştirmeleri için hususi olarak geliştirilmiş bir Android grafik uygulamasıdır. Daha iyi ve sorunsuz bir grafik tepkisi istiyorsanız, bu mükemmel uygulamayı Android cihazınızda denemelisiniz. PUBG-M, kullananların bu görkemli oyunu oynayabilecekleri değişik İşletim Sistemlerini destekler. Ancak değişik işletim sistemleri sebebiyle, her birinde kullananların değişik bir şey deneyimlemesini elde eden minik değişimler vardır. Bu yüzden, mükemmel oyunun Android aktörleri için buradayız.

IOS ek olarak oyuncular için en iyi işletim sistemlerinden biridir ve yüksek kaliteli ekran, düşük rötar ve daha fazlasını sunar. Bu nedenle, genellikle, iPad aktörleri, yüksek grafik kalitesi deneyimi sebebiyle Android oynatıcılara üstünlük sağlıyor. Bu yüzden Android için adil bir oyun platformu bulunduğunu düşünmüyoruz, bu da hepiniz için Dynooo Gaming Apk ile burada olmamızın ana sebeplerinden biri.

Ipad View Apk Ücretsiz İndir
Ipad View Apk Ücretsiz İndir

İpad View size rakipler üstünde kolayca üstünlük kurabileceğiniz en gelişmiş grafik sistemini sağlayacak. Yani karşılaşabileceğiniz sıkıntı lobi ekranındadır. Ekranın solunda ve sağında istenmeyen bir miktar siyah alan sağlar. Ancak bu versiyonda karşılaşabileceğiniz tek grafik sorun budur.

Umarız bir sonraki sürümde birtakım iyileştirmeler yapılır ve bu hata çözülebilir ama oyun hakkındaki endişelenme. Herhangi bir maça başladığınızda, karanlık tarafı otomatikman kaldıracak ve monitörü cihazınızın ekranına bakılırsa ayarlayacaktır. Oyunda hedefleri kolayca bulabileceğiniz en iyi çözünürlüğünde olan yüksek kaliteli grafik deneyimini elde edeceksiniz. Uzun mesafeden kolayca katiyen çekimler yapabilir ve ekip arkadaşlarınızı etkileyebilirsiniz. Yani, arasında keşfedilecek daha şaşırtıcı özellikler var.

X

İpad View Full İndir

İndirme Bağlantısı (120) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: