Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu Special Forces Group 2 APK İndir - 2022 - PROGRAM DESTEK
APK DOSYALARIİNCELEMELEROYUNLAR

Special Forces Group 2 APK İndir – 2022

Merhaba değerli program destek takipçeleri bugün ise sizlere Special Forces Group 2 APK oyununu tanıtacağım. Her mobil oyun şeklinde kendi içinde mağazaya sahip. Bu mağazadan aldığınız ürünlerle oyun içinde yeni silahlar alabilirsiniz. Ancak oyuna para harcamak istemiyorsanız endişelenmenize gerek yoktur. Oyunda alternatif olarak kullanabileceğiniz oldukça kuvvetli silahlar var.

Special Forces Group 2 oyunda oldukça fazla tabanca var. Hepsini açmak da azca tarihi olanlar için zor olabiliyorlar. Bu noktada oyunu oynayanların size önerilmiş olduğu iki tabanca bulunuyor. CS GO da ‘P90 Master’ olarak tanıştığımız bu silah kişilerin kullandığı tabanca P90, mobil oyunda en oldukça kullanılan silahlardan biri. Özellikle yakın savaşlarda oldukça işinize yarıyor.
 
Special Forces Group 2 Apk
Special Forces Group 2 Apk

Special Forces Group 2 Oyna

Special Forces Group 2 Oyna ikinci seçenek ise M249. Fazlasıyla ehil mühimmatı ve tarama mesafesi ile M249 oyunda uzun bir müddet sizi götürebilecek ve dilediğiniz neticeleri almanıza destek olabilecek bir tabanca. Ancak siz tekrar de beğendiğiniz yada dilediğiniz silahları alabilirsiniz. Bunun için isterseniz para harcayabilir yada bir müddet bekleyebilirsiniz.
 

Counter-Strike biliyorsunuz iki takımdan oluşuyor. Terroristler ve Anti-Terröristler. Diğer ekip oyunlarda bireysellik ön planda olabilir. Ancak CS’de bir maçı kazanmak istiyorsanız ekip olarak oynamalısınız. Takımınızın yardımı olmadan yada takımla oynamadan bir maçı kazanmanız oldukça zor.Öncelikle oyundaki bütün taktiklerinizi takıma bakılırsa planlamalı ve takıma uyarak gerçekleştirmelisiniz. Sekizerli ekipler halinde savaşım ettiğimiz Special Forces Group 2’de şayet bir ekip oyuncusu olamazsanız, uzun zaman dayanmanız oldukça zor.

 

X

Special Forces Group 2 Para Hileli İndir

İndirme Bağlantısı (120) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: