Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu Yaşamınızı Akıllı Hale Getirecek Yenilikler Program Destek.com
İNCELEMELERSAMSUNG

YAŞAMINIZI AKILLI HALE GETİRECEK YENİLİKLER

Yaşamınızı Akıllı Hale Getirecek Yenilikler.

Samsung un geçtiğimiz günlerde çıkardığı yenilikleri ile oldukça gurur duyuyordu. Yenilen tasarımları ve özellikleriyle herkesi meraklandıran Samsung sonunda yeni ürünlerini tanıttı. Yapısında, duruşunda ne gibi yeniliklere yer vereceği bilinmeyen Galaxy Watch ve Galaxy Buds un tanıtılması ile tüm merakları giderdiler. Haydi gelin hep birlikte teknolojinin yeni devlerini inceleyelim.

Yaşaminizi Akilli Hale Geti̇recek Yeni̇li̇kler 3

Samung Galaxy Watch

Pili hemen bitmeyen Yaklaşık olarak 11 saatlik bir pil ömrü sunacağı aktarılan kulaklık dır. Yapısı gereği silikon kulak uçlar da kullanmıyor. Samsung Galaxy Watch 3 akıllı saat ile beraber Samsung Galaxy BudsX kablosuz kulaklık da artık kesin olarak lanse ediliyor. Oldukça merakla beklenen yeni akıllı saatler ve kulaklıklar tanıtıldı. Akıllı saatin duruşu tasarımı ve özellikleri oldukça çok değişiklik gösterdi. Bu kez iki farklı model ve tasarımla karşımıza çıkan akıllı saatler dış görünüş olarak oldukça gösterişli ve şık duruyor. Uzun kullanım süresi kolay takip ve artık belirli uygulamalarla kendini oldukça öne çıkarmayı başardı.

Yaşaminizi Akilli Hale Geti̇recek Yeni̇li̇kler 4

Samsung Galaxy Buds

Kulaklıkların kullanım süresi eski modelde, Galaxy Buds’ta oldukça değişiyor. 5 Saat görüşmesine izin veriyor örnek 6 saat müzik ve video oynatılıyor. Yeni kulaklık Galaxy Buds+ ise aralıksız 11 saat müzik ve video oynatma süresi, 7,5 saat konuşma süresi sunuyor. Şuan kat kat üstün olarak Galaxy Buds tabi ki. Eski kulaklıklarında toplam müzik ve video oynatma süresi 13 saat dir , konuşma süresi de 11 saat ile sınırlıydı. Ama Yeni Galaxy Buds+’ta asla sınırlama yok çünkü sınırlamaya ihtiyaç duyulmayacaktır. Mesela müzik ve videolar için tam dolumla toplam 22 saat, konuşma için de toplam 15 saat kullanım süresi vardır. Özellikleri de şunlardır ;
Boyutları 17,5 x 19,2 x 22, 5 mm
Ağırlığı ise 6,3 gramdır.

ZULA ALTIN HİLESİ 2020 BEDAVA

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı