Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu HTC U PLAY İNCELEME ----- Program Destek . Com
İNCELEMELER

HTC U PLAY İNCELEME

HTC U Play İnceleme

HTC düzenlediği bir etkinlikte yeni akıllı telefon olan HTC U Play i tanıttı. Tasarımı ile bizleri oldukça şaşırttı. İlk bakışta şık bir görünüme sahip olan HTC U Play parlak bir arka kapağa sahip. 5.2 inçlik ekranıyla Full HD çözünürlükte bir ekran deneyimi sunuyor. Günümüzde çıkan yeni nesil akıllı akıllı telefonlara inat sanki Full ekran yerine ana ekran düğmesini hala kullanmaya devam etmiş. İnce ekran çerçevesi ve ekran düğmesi ile hoş bir görünüme sahip.

Kamera

16 megapiksel çözünürlükteki ana kamerasına yine 16 megapiksellik ön kamerası eşlik ediyor. Orta düzey bir kameraya sahip olan HTC U Play, çekimlerinde oldukça iyi. Çekim kalitesi beklentinin üzerinde olan HTC U Play fotoğrafların parlaklık ve ışık dengelerini oldukça iyi ayarlayabiliyor. Uzak fotoğraf çekimleriniz de çok fazla ZOOM yapıldığı zaman fotoğraf kalitesi biraz düşebiliyor. Ancak onuda mehapikseline göre gayet normal karşılayabiliriz. Ön kamerasının 16 megapiksel olması gayet iyi selfielerin çekilebileceğinin kanıtı oluyor. LED flash destekli kamerası ile gece çekimleri artık oldukça başarılı ve keyifli. HTC U Play İnceleme.

U Play
Htc U Play İnceleme 2

Genel Bakış

İlk bakışta çok şık bir HTC akıllı telefon ile karşılaşıyoruz. HTCnin bugüne kadar çıkardığı elektronik ürünlerin neredeyse hepsi kullanıcıları tarafından çok beğenildi. Yeni çıkan HTC U Play inde çok beğenileceğini düşünüyoruz. Çelik kasaya sahip olan HTC U Play in arka yüzü parlak bir görüntü veriyor. Diğer akıllı telefonlardan farklı olamayı seçen HTC ana ekran düğmesine yeni modellerinde de yer vermeye devam ediyor. Parmak izi okuyucusu bulunan HTC U Play bu yönden de artı puanları toplayacak gibi görünüyor. Batarya konusunda oldukça başarılı görünen HTC U Play aktif kullanımda ortalama 1 tam gün kullanım şekli sunuyor, ancak 1 ile 1.5 gün kullanım şekline göre değişkenlik gösterebilir.

Eksikleri

HTC yine çok büyük iddialarla gelmedi ancak HTC hayranlarının büyük beklentileri oldu. Çünkü hayranları için HTC hatası olmayan harika bir marka. Ancak HTC ninde tabi ki bazı hataları var. Genel olarak bakıldığı zaman fiyat performans uyumu açısından oldukça iyi bir akıllı telefon. Ancak kamerasının daha iyi olmasını beklerdik. Özellikle de arka kamerasının gelişmiş olmasını diliyorduk. Ekran çerçeveleri biraz daha küçülüp daha büyük bir ekran deneyimi de sunulabilirdi.

İPHONE 6 PLUS İNCELEME

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı