Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu POCO M3 IMEi REPAiR - PROGRAM DESTEK
PÜF NOKTALARIİNCELEMELERPROGRAMLAR

POCO M3 iMEi REPAiR

POCO M3 iMEi REPAiR Herkese merhabalar Program Destek takipçileri bugün sizlerle poco m3 cihazına nasıl imei repair işlemş yapılıcak onu göstereceğiz. Öncelikle bu işlemi yapabilmeniz için DFT PRO gibi ücretli bir uygulamaya sahip olmanız gereklidir. Şimdi nasıl yapılır onu gösterelim.

POCO M3 iMEi REPAiR Öncelikle cihazımızı fastboot moduna alıyoruz. twrp bölümünden cihaz modelimizi seçiyoruz. Seçtikten sonra start basıyoruz ve işlemi başlatıyoruz. Cihazınız kapandığında ses arttırma tuşuna basarak twrp moduna alıyoruz. wrp moduna girditen sonra special bölümüne gidip Wipe EFS’ye tıklayarak cihazın açılmasını bekliyoruz. Cihaz açıldıktan sonra USB hata ayıklamayı açıyoruz ve telefonun tuş takımına *#*#717717#*#* kodlayarak cihazın diagını açıyoruz. Kodu yazdıktan sonra ekranın altında enable yazısı görürsek diagı açabilmişiz demektir.

İMEİ REPAİR Cihazın diagını açtıktan sonra artık son işlermlere geliyoruz. Yine special bölümünden imei repairi işaretliyoruz ve imei 2’ye bir iemei yazıyoruz ve startlıyoruz. Daha sonra finish yazısını görürseniz imei atılmış demektir ve son işlem olarak cihaza şebeke dosyası atmak kalıyor. Repair network kısmından cihazın modelini seçiyoruz ve işlemi başlatıyoruz bu işlemlede de finish aldığınız zaman cihazınızın imei repair işlemi tamamlanacaktır. Tek yapmanız gereken cihazı kapatıp yeniden başlatmanız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı