İNCELEMELEROYUNLAR

Assassin’s Creed Valhalla Türkçe Yama 2022

Assassin’s Creed Valhalla Türkçe Yama 2022 olarak oynadığınızda daha farklı bir tad alacaksınız gelin size oyun hakkında biraz bilgi vereyim. Ubisoft’un her sene çıkardığı Assasin’s Creed serisi kimi oyunları ile büyük ses getirmiş kimi oyunları ile ise tabiri caizse zeminin altına gömülmüştür. Bu hepimiz tarafınca malum bir reel. Fakat şu şekildeki de bir reel var ki, Ubisoft her yeni Assasin’s Creed oyununda değişik mekanikler denemiş ve her kitleden oyuncunun Assasin’s Creed serisinde haberdar olmasını sağlamıştır. Hatırlarsanız, Origins ile beraber seri köklü bir değişikliğe gitmişti.

Lineer oynanıştan oldukça RPG ögeleri barındıran bu yapım, aynı mantığın üstüne yeni mekanikler ilave ederek çıtayı Odyssey ile birazcık daha yükseltmeyi başarmıştı. Şimdi ise yepyeni bir güzellikte olan Assasin’s Creed oyunu olan Valhalla, Odyssey’den iki sene sonrasında karşımıza çıkıyor.

Assassin's Creed Valhalla Türkçe Yama 2022 İNCELEMELER OYUNLAR
Assassin’s Creed Valhalla Türkçe Yama 2022

Diğer iki oyundan daha büyük ses getirecek olmasının en temel sebebi ise bana kalırsa yeni konsollara da gelecek bir oyun olması. Oyuna güçlük seviyemizi seçerek giriş yapıyoruz. İki değişik güçlük bölümü var bir tanesi Exploration Difficulty, doğrusu çevredeki eşyaları, haritalardaki mühim yerleri bulmaz zorluğu, bir öteki ise oyundaki genel güçlük seviyesi. Bunları seçtikten sonrasında minik Eivor olarak oyun başlıyorsunuz.

Assassin’s Creed Valhalla Sistem Gereksinimleri

Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimleri şunlardır;

  • İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit)
  • İşlemci: Intel Core i5-4460 ya da AMD Ryzen 3 1200.
  • Bellek: 8 GB (Çift kanal modu)
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 960 4 GB ya da AMD Radeon R9 380 4 GB.
  • Depolama: 50 GB HDD (SSD öneriliyor)

 

Assassin’s Creed Valhalla, Türkçe Yama Kurulumu için öncelikle ubisofttun launcher uygulamasına girip oyun dosyalarını doğrulamanız gerekmektedir. Oyun dosyalarını doğruladıktan sonra indirdiğiniz Assassin’s Creed Valhalla, türkçe yama dosyasını Assassin’s Creed Valhalla kurulu olduğu dosyaya atıp çalıştırmanız yeterlidir.

X

Assassin’s Creed Valhalla, Türkçe Yama İndir

İndirme Bağlantısı (120) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Kapalı
Kapalı