Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu Game For Peace APK İndir - 2022 - PROGRAM DESTEK
PÜF NOKTALARI

Game For Peace APK İndir – 2022

Game For Peace APK İndir, vatandaşlarına pek oldukça değişik mevzuda sınırlamalar getiren Çin Hükumeti, geçtiğimiz ay gösterilen bir tebliğ ile video oyunları için birtakım katı kurallar getirmişti. Buna nazaran video oyunlarında ceset, kan şeklinde öğeler gösterilmesi yasaklandı. Bu durum, PUBG Mobile şeklinde popüler oyunları fazlasıyla etkiliyordu. PUBG Mobile’ın geliştiricisi olan Tencent Games, hükumet dostu yeni battle royal oyunu Game for Peace’i resmi olarak yayınladı.

PUBG Mobile ile nerede ise tek tek aynı olan oyunda herhangi bir rakibinizi vurduğunuzda kan yerine fer çıkıyor. Rakibinizi saf dışı bıraktığınızda ise rakibiniz diz çökerek el sallıyor ve ortadan kayboluyor. Çinli PUBG Mobile oyuncularının bu duruma ne reaksiyon verecekleri bilinmiyor sadece Tencent, oyuncuların PUBG Mobile verilerini doğrudan olarak Game for Peace’e aktararak büyük bir kolaylık elde etmiş durumda. Game for Peace’in oyun içi ara yüzünü ve yeni element efektini aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Game For Peace Apk İndir
Game For Peace Apk İndir

Oyun, sizi 100 reel oyuncunun karşı karşıya yakın bir alan içinde son olarak şahıs kalana kadar savaştığı bir alana atar. Kazanmak için, oyun alanında ortaya çıkan ve aktörleri birbirine daha yakınlaştırmak için gitgide küçülen ekipmanları toplarken, adanın çevresinde dolaşmanız gerekir. Game For Peace orijinal oyunun nerede ise tüm bunlar mevcuttur. Kontroller benzerdir; sadece dokunmatik ekranlara uyarlanmıştır ve oyunun interaktif nesneleri ve unsurları aynıdır. Binalara girebilir, vasıta kullanabilir ve mağdurların cesetlerini yağmalayabilirsiniz. Bu durumda, bu, ödüller sunarak günlük oyunlara teşvik etmek için günlük görevler ve hususi etkinlikler olması anlamına gelir.

X

Game For Peace APK Yükle

İndirme Bağlantısı (120) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı