Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu AnyDesk Indir Nedir ? **2021 - PROGRAM DESTEK
PROGRAMLARİNCELEMELER

AnyDesk Indir Nedir ? **2021

AnyDesk Indir Nedir ? sizden fazlaca uzakta bir ihtimal başka bir kıtada olan bir bilgisayara sanki önünüzdeymiş şeklinde erişmenizi elde eden bir programdır. Hem erişen bununla beraber ulaşılan bilgisayarda yüklü olması ihtiyaç duyulan AnyDesk yalnızca 3 MB olduğundan bütün cihazlarda kolayca kullanılabilir. AnyDesk ile Windows, Android, iOS, MacOS,Linux, FreeBSD, Raspberry Pi ve Chrome OS cihazların hepsine erişmeniz mümkün. Bir bilgisayara erişmek için sizin ve o bilgisayarın internete bağlı olması, o bilgisayarınızın AnyDesk numarasını biliyor olmanız ve erişimin onaylanması yeterli. Evet olası fakat merak etmeyin, izinsiz bağlantının iyi mi olacağı da yeniden sizin kontrolünüzdedir. Örneğin iş yerinizde veya evinizdeki bilgisayarınıza erişmek istiyorsunuz lakin evde kimse yok. Bu noktada daha evvel belirlemiş olduğunuz izinsiz rabıta yöntemini kullanabilirsiniz.

Anydesk Indir Nedir
Anydesk Indir Nedir ?

AnyDesk Nedir ?

İzinsiz erişmek dilediğiniz bilgisayarın emniyet ayarlarını düzenleyerek elle izin yerine bir parola veya iki faktörlü hüviyet doğrulama atayabilirsiniz. Böylece bir bilgisayara uzaktan erişmek dilediğiniz vakit elle izin verilmesi işlemi yerine parolayı girebilir veya e-posta adresinize yada cep telefonunuza gelecek bir giz yazı ile bağlantıyı gerçekleştirebilirsiniz.

Düşünelim ki iş yerinizdeki bilgisayarınızda bir sıkıntı çıktı ve bilişim uzmanı AnyDesk ile uzaktan rabıta sağlayarak bu problemi çözecek. Ancak bilgisayarda şahsi dosyalarınız da var ve siz onların başkası tarafınca görülmesini istemiyorsunuz. Bu noktada erişen kişiyi istediğiniz benzer biçimde sınırlandırmanız mümkündür. AnyDesk ile rabıta kurulduğu vakit karşınıza bir monitör çıkacak. Tıpkı Android cihazların test sistemine benzeyen bu monitör üstünden bilgisayarınıza bağlanan ferdin hangi dosyalara yahut özelliklere erişip erişemeyeceğini tek tıkla test edebilirsiniz. Eğer bağlanan şahıs bir yakınınız değilse kamera, mikrofon ve dosya erişimlerinin kesinlikle kısıtlanması öneriliyor.

X

Anydesk Indir 2021

İndirme Bağlantısı (120) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı