Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu American Dad Apocalypse Soon Hack Program Destek.com
APK DOSYALARIİNCELEMELEROYUNLARSAMSUNG

American Dad Apocalypse Soon Hack

American Dad Apocalypse Soon Hack 2005 yılında karşımıza bir seri dizi olarak çıkan ve çok sevilen American Dad bu kez karşımıza oyun olarak çıktı ve oldukça sevilmeyi başardı. Sıcak bir aile ortamını oldukça eğlenceli bir şekilde bizlere yansıtan dizi, oyunda da bu konuda oldukça başarılı olmuş diyebiliriz. Dizi ile neredeyse birebir aynı içeriğe sahip olan oyun oldukça başarılı bir animasyona sahip. Oyun içerisindeki animasyonların oldukça başarılı olması bizler açısından tam puan aldı. Haydi gelin hep birlikte hem dizinin hem de oyunun içeriğine bir göz atalım.

American Dad Apocalypse Soon
American Dad Apocalypse Soon Hack 3
X

İNDİR

İndirme Bağlantısı (50) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR

American Dad Nedir?

American Dad 2005 yılında Fox ta yayınlanan ilk bölümü ile yurt dışında izleyicisiyle buluşan animasyon bir aile dizisidir. Bana göre her yaşa hitap edebilen en güzel animasyon dizi serilerinden bir tanesi diyebilirim. Dizinin ana karakterlerinden birisi olan ailenin babası Stan Smiht aynı zamanda bir CIA ajanıdır. İşine ve ülkesine çok önem veren Smith ailesini her zaman işinden bir kaç adım geride tutmaktadır. Bu dengeyi bir türlü sağlayamamaktadır. Francine Smith ise ailenin annesidir. Kocasına çok aşıktır ancak hemen onu satabilir. Biraz saf ve alışveriş kolik bir yapıya sahiptir. Saf olduğuna çok ta aldanmayın çünkü insanları dolandırmayı sever. Steve Smith ailenin erkek çocuğudur. Biraz sadist ve oldukça hayalperest bir çocuk. Tek hayali bir sevgilisinin olmasıdır ancak hiç sevgilisi olmuyor. En yakın arkadaş gruplarıyla birlikte tehlikeli maceralar yaşamayı çok sever ve oldukça tehlikeli bir çocuktur. Hayley Smith ailenin kız çocuğudur. Kendisi bir hippi olan bu kız çocuğu aslında oldukça ara sıra babasıyla tartışması dışında oldukça uyumlu bir insandır. Kendisi dünya barışını desteklemektedir. Klaus Heissler aslında içerisine Alman beyni yerleştirilmiş bir Japon balığıdır. En sevdiği aktivite ise evdekilere hayat hikayesini anlatmaktır. Roger Smith kendisi 51. bölgeden kaçmış bir uzaylıdır. Smith ailesi korumasına girmiş ve orada gizlice yaşamaktadır.

American Dad Apocalypse Soon Aile
American Dad Apocalypse Soon Hack 4

Apk Kaka hilesi ve Para hilesi

Oyunda bildiğiniz üzere para yemek odun ve enerji kaynaklarınız bulunmaktadır.Altın kaka ise bir nevi bildiğimiz elmas dır zamanları kısaltmaya kaynakları doldurmaya ve sandık açma işine yaramaktadır. Oyunun size verilen teklifleri özel olup sürekli oluyor. Şu an için kaka hilesi veya bot Hilesi mevcut değildir. Tekliflerden yararlanmanızı tavsiye ederim hepsi bir arada teklifler mevcut onlardan yararlandığınız taktirden hızlı bir ilerleyiş sağlarsınız. Oyun hilesi hakkında söyleceklerimiz bu kadar oyunu takipteyiz Programdestek.com ekibi olarak hilesi çıkar çıkmaz sitemizden mevcut olarak indirebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı