Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu Alpemix Indir Nedir ? **2021 - PROGRAM DESTEK
PROGRAMLARİNCELEMELER

Alpemix Indir Nedir ? **2021

Alpemix Indir Nedir ? **2021 Teamviewer ve AnyDesk benzeri gelişmiş, hafifçe ve son aşama hızlı, stabil çalışan tamamen parasız bir uzak rabıta programıdır. Eğer bilgisayara uzaktan erişim, uzaktan bağlanma şeklinde ihtiyaçlarınız var ise Alpemix sizin için oldukça ehil olacaktır. Alpemix bilgisayara uzaktan bağlanma programının kullanması oldukça basittir. Kurulum bile gerektirmez. Yani Alpemix’i kurmadan uzaktan bilgisayara bağlanma işlemini yapabilirsiniz. ilk başlarda yukarıdaki Alpemix indirme bağlantılarına tıklayarak kullandığınız cihaza müsait sürümü indirin. İndirdiğiniz kurulum dosyasına çift tıkladığınızda doğrudan olarak program arabirimi açılır. Son aşama rahat ve ancak bir arayüze haiz olan Alpemix’te ID ve Parola olmak suretiyle iki alan vardır.Karşıdaki ferdin ID’tepsi ve parolasını yazıp “Bakım yapmak için bağlan” seçeneğine tıkladığınızda bilgisayara uzaktan başarı göstermiş bir biçimde uzaktan bağlanmış olmuş olursunuz ve artık uzaktaki bilgisayarı yönetebilirsiniz. Alpemix programını indirmek ve kullanmak tamamıyla ücretsizdir. Alpemix uzaktan bilgisayara bağlanma programı ile tamamen ücretsiz olarak uzaktan bilgisayara erişim kurabilirsiniz.

Alpemix Indir Nedir ?
Alpemix Indir Nedir ?

Alpemix Nedir ?

Alpemix Nedir ? En beğenmediğim doğrusu program arabirimi. Rakiplerine gore son aşama özensiz ve eski kafalı bir arayüze haiz olduğundan buradan puan kırdım fakat onun haricinde kullanım olarak oldukça iyi bulunduğunu söylemek istiyorum.

Eğitim, Sunum, Toplantı: Farklı yerlerdeki birden fazla takım arkadaşınızla, aynı anda bir bilgisayar üstünde tartışabilir, sunum yapabilirsiniz. Hizmet verdiğiniz insanlara bir ürününüzün demosunu yanına gitmeden bilgisayarınızdan yapabilirsiniz. Uzman olduğunuz mevzuda birden fazla kişiye aynı anda uzaktan öğrenim verebilirsiniz. Şirket İçi Kullanım: Firmanızın bütün personellerinin kendi içinde yazılı mesajlaşma, sesli iletişim, dosya transferi yapabilmesine imkan tanır. Farklı yerlerdeki çalışanlarınızın projeler üstünde ortak çalışmalarına imkan tanır.

X

Alpemix Indir 2021

İndirme Bağlantısı (120) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı