Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu Hornet Indir Nedir ? **2021 - PROGRAM DESTEK
APK DOSYALARIİNCELEMELER

Hornet Indir Nedir ? **2021

Hornet Indir Nedir ? Homoseksüel dost bulma uygulamaları ve siteleri şeklinde Hornet‘in de barındırdığı tehlikeler yok değil Geçtiğimiz aylarda İstanbul’da bir gasp çetesi, eşcinsellerin randevu alanı olan toplumsal ağ Hornet’te hesaplar oluşturdu. Çete, arkadaşlık için kendileriyle linke geçen kişilere buluşma verdi. Randevu yerine gelen şahıs bıçak ve tabanca tehdidiyle gasp eden çetenin 9 üyesi düzenlenen operasyonla gözaltına alınmıştı. İstanbul’da yaşayan bir şahıs, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na başvuru yaparak, Hornet toplumsal ağı üstünden linke geçmiş olduğu kişilerce gasp edildiğini söyleyerek şikayette bulundu. Şikayet üstüne başlatılan tahkikat kapsamında polis inceleme başlattı.

Yapılan araştırmada, gasp vakasını 9 benlik bir çetenin gerçekleştirdiği belirlendi. Yapılan araştırmaya nazaran, çete Hornet toplumsal ağında hesaplar oluşturdu. Bu hesaplar üstünden kendileriyle linke geçen eşcinsellere buluşma verildi. Randevu yerine giden şahıs, karşısında buluşacağı kişiyi beklerken, ellerinde sopa bıçak silah olan bir grupla karşılaştı. Çete tuzağa düşürdüğü kişileri darp da ederken, tabanca ve bıçak tehdidiyle yanlarında bulundurdukları cep telefonları, cüzdanlarındaki paraları, teknoloji aletleri ve kartları da aldı.

Yapılan araştırmada, çetenin mağdur ettiği kişilere ulaşılırken, fazlaca sayıda bireyin deşifre olma endişesiyle şikayetçi olmadığı belirtildi. Polis yapmış olduğu tespitlerin arkasından operasyon başlattı. Eş zamanlı düzenlenen operasyonda 9 şahıs gözaltına alındı. Gözaltına alınanlardan 5’inin 16-18 yaş grubunda yaşları minik kişiler olduğu belirlendi. 9 şahıs meydana getirilen kontrollerinin ardından sorgulanmak suretiyle Emniyete götürüldü. Çeteden şikayetçi olan insanlarda Emniyete gelmiş olarak çete üyelerini teşhis ettikleri de belirtildi. Soruşturmanın sürdüğü bildirildi.

Hornet Indir Nedir ?
Hornet Indir Nedir ?

Hornet Nedir ?

Hornet Nedir ? 2011 senesinde kurulan Hornet, dünyanın kabul edilen homoseksüel bir toplumsal ağdır. Dünya çapında 25 milyondan fazla değişik kullanıcısıyla Hornet‘in misyonu, homoseksüel adamların dışarı çıkıp homoseksüel toplumunun eğlence ve muhteşemliğine katılmalarını sağlamaktır. Hornet internet sitesinde ingilizce yer edinen tanıtım metninde hornet şöyleki tanımlanıyor. En son teknoloji ile desteklenen Hornet; Brezilya, Rusya, Fransa, Türkiye ve Tayvan şeklinde pazarlarda bir numaralı homoseksüel uygulaması halini aldı ve ABD’deki büyük kullanıcı tabanını hızlıca genişletiyor. Hornet Profiliniz sizin portrenizdir. Sizi ve alaka alanlarınızı gösteren, hayatınızın anlarınızdan gönderilen mesajları yayınlar. Erkekleri, kim olduğunuza ve tutkularınıza nazaran sizinle anlamlı bir halde rabıta kurmaya çayır eder. Hornet Feed, sizi topluluğunuza bağlar. Trendler ve hikayeler üstünden devamlı yapılacak bir söyleşi vardır; gönderilerini beğenerek ve yorum yaparak yada söyleşi kanalıyla bir konferans başlatarak öteki erkeklerle kolayca etkileşime geçebilirsiniz. Hornet’in meşhur editörleri, binlerce topluluk lideri, arkadaşlarınız ve yanı başınızdaki erkeklerle gay toplumunun bütün keyifli ve görkemli yanlarını keşfedin. İster yeni olun talep eder katılmaya hazır olun, Hornet, 25 milyondan fazla adama anında ulaşabilmenizi sağlar ve ancak bir indirme uzaklıktadır. Hornet’ın mobil uygulaması haricinde masaüstü bir uygulaması da bulunmakta, ek olarak internet sitesi üstünden de kayıt olunup giriş yapılabiliyor.

X

Hornet Full Indir 2021

İndirme Bağlantısı (120) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı