APK DOSYALARIİNCELEMELER

Madout2 APK Hileli İndir – 2022

Madout2 APK, GTA benzeri gelişmiş bir Android oyunudur. Aslında oyun ancak Android’de değil IOS ve PC platformlarında da oynanabiliyor. Çok kısa müddette büyük bir popülerlik sağlayan MadOut2 BigCityOnline bence bu şöhreti fazlasıyla hak eder. Oyuna girdiğinizde bunun bir bilgisayar oyunu bulunduğunu düşünebilirsiniz o denli fazla ayrıntılar ve gelişmiş hususiyet var ki kısa müddette sizi bağımlısı yapmayı başarıyor. Oynanış nerede ise GTA ile aynı diyebilirim, yoldaki otomobilleri çalabilmek ve şehirde serbestçe dolaşmak şeklinde oldukça fazla benzerlik bulunuyor. Hatta bana kalırsa MadOut2 APK GTA oyununa göre oldukça daha çok artısı bulunuyor. Özellikle şartların daha enteresan olması, arabaların modifiyelenmiş bir halde şehirde gezmesi şeklinde güzel ayrımlar bulunuyor.

Madout2 APK Hileli İndir - 2022 APK DOSYALARI İNCELEMELER
Madout2 APK Hileli İndir

MadOut2 BigCityOnline APK

MadOut2 BigCityOnline oyununda kontroller göreceli olarak karmaşıktır şu sebeple yayan yahut bir otomobilde aşama kaydediyor oluşunuza bağlı olarak değişen bir kaç buton vardır. Neyse ki oyun seçenekleri değiştirebileceğiniz Bluetooth kontrolleri ve klavyelerle uyumludur. Seçenekler menüsünden, keyfinize gore grafikleri özelleştirebilirsiniz. Başlangıçta, her vakit olduğu şeklinde minik ve o kadar da mühim olmayan görevleri tamamlarsınız ama ilerledikçe pozisyonunuzda yükselirsiniz ve daha mühim görevleri üstlenirsiniz.

MadOut2 BigCityOnline oyununda 30’dan fazla değişik vasıta sürebileceğiniz ve bir düzine değişik tabanca kullanabileceğiniz dev gibi bir kent bulacaksınız. Tabancalar, makineli tüfekler, av tüfekleri, vb. Ve bu tür oyunlarda her vakit olduğu şeklinde şehirde amaçsızca yayan oyunun bir oldukça görevinden kimilerini tamamlayabilirsiniz.

X

Madout2 MEGA Hileli İndir

İndirme Bağlantısı (120) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Kapalı
Kapalı