Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu SketchUp Indir - Crack Indirme *2021 - PROGRAM DESTEK
PROGRAMLARİNCELEMELER

SketchUp Indir – Crack Indirme *2021

SketchUp Indir – Crack Indirme, baş döndürücü görsel mimari oluşturmanızı elde eden basit kullanımlı bir 3B modelleme aracıdır. Araç Google Maps ile entegrasyonundan ötürü popülerdir. Ek olarak, kullananların görselleri ve metinleri eklemeye, CAD için dışa aktarmaya ve ötekilere göre daha gelişmiş seçeneklere sahiptir. SketchUp, yeni başlayanların anlaması için zorluk derecesi yüksek rahatsız edici teknik jargona haiz değildir.

SketchUp benzer şekilde, şayet 3B tasavvur mevzusunda yeniyseniz, karmaşa dairesel ve karesel yöntemleri çizmenize destek olacak araçla alakalı birçok rehberler ve ipuçları da bulacaksınız. Araç, mühim hesaplamaları kestirmek için harikadır, birleşmesi ihtiyaç duyulan iki ucu sizin için bir araya getirerek vakit kazanmanızı sağlar. Tüm basitliğine karşısında SketchUp hiç bir vakit önemli olan işlevleri tam olarak sunar. Ek olarak, yaygın çizim seçenekleri ile dolu vasıta çubuğunu da seveceksiniz.

SketchUp bütün öteki seçeneklere de menüden ulaşabilirsiniz. 3B olarak tasarladığınız resimleri kişilere e-posta yöntemiyle gönderebilir yada Google’ın 3B Ağ Deposu’na yükleyebilirsiniz. SketchUp’da tüm bunlar ücretsizdir. Google Maps ile açılan resimlere ‘geo-etiket’ koyabilirsiniz. Sunduğu bütün mükemmel şeylere karşın aracın, kubbeli bir yüzey oluşturma şeklinde birtakım mevzularda minik sorunları bulunmaktadır. Bu minik dezavantajlara karşın vasıta, baş döndürücü 3B görseller kurmak için kullanıcılara oldukça rahat bir mekanizma sunmaktadır.

Sketchup Indir - Crack Indirme
Sketchup Indir – Crack Indirme

 

SketchUp bütün öteki seçeneklere de menüden ulaşabilirsiniz. 3B olarak tasarladığınız resimleri kişilere e-posta yöntemiyle gönderebilir yada Google’ın 3B Ağ Deposu’na yükleyebilirsiniz. Tüm bunlar ücretsizdir. Google Maps ile açılan resimlere ‘geo-etiket’ koyabilirsiniz. Sunduğu bütün mükemmel şeylere karşın aracın, kubbeli bir yüzey oluşturma şeklinde birtakım mevzularda minik sorunları bulunmaktadır. Bu minik dezavantajlara karşın vasıta, baş döndürücü 3B görseller kurmak için kullanıcılara oldukça rahat bir mekanizma sunmaktadır.

SketchUp Sistem Özellikleri

 • Sınırsız bulut depolama desteği vardır.
 • 3B destekli modelleme araçları mevcuttur.
 • Profesyonel 3D modelleme özelliği vardır.
 • Gerçekçi görünüm desteklidir.
 • 2B destekli çizim setleri oluşturabilirsiniz.
 • Sanal gerçeklik görüntüleme özelliklidir.

SketchUp Destekliği İşletim Sistemleri

 • Windows 7
 • Windows 8
 • Windows 10
 • Internet Explorer 9.0 veya üstü.
 • .NET Framework 4.5.2.

 

 

X

SketchUp Full Indir

İndirme Bağlantısı (60) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: