Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu Mount And Blade Warband Indir Hileleri **2021 - PROGRAM DESTEK
OYUNLARİNCELEMELER

Mount And Blade Warband Indir Hileleri **2021

Mount And Blade Warband Indir, aksiyon rol yapma video oyunudur. Mount And Blade Warband,  altıncı bir fraksiyonu tanıtarak siyasal seçeneğine artırım yaparak, oyuncunun kendi hiziplerine başlamasına ve multiplayer modları kullanma becerisini ilave ederek özgün oyunda genişler. Oyunun yorumları, oldukça oyunculardan oluşan övgüyle anılırdı.

Mount And Blade Warband Hileleri, RPG’yi ve harita elemanlarını tek oyuncu gibi olmaktan kaldırır, bunun yerine doğrudan dövüşe odaklanır. Multiplayer maçları minimum 2 oyuncuya hitap ediyor, seçilen hiziplere dayanarak iki takıma bölünüyor. Okçuluk, Süvari ve Piyade benzer biçimde üç genel modern askeri türü temelinde, bütün oyunculara dengeli bir ‘şablon’ karakteri verilir. Karakteri seçtiğiniz hizip için mevcut ekipmanları satın alarak özelleştirilir; oldukça oyunculu kibritlerde, denarları kazandıktan sonrasında daha iyi ekipman satın alınır. Bir oyuncunun oldukça oyunculu ve tek oyunculu karakterleri içinde hiç bir rabıta yoktur ve oldukça oyunculu karakteri seviyelendirmenin yada özelliklerini şablonlardan değiştirmenin hiç bir yolu yoktur. Warband‘ın özgün sürümünde sekiz oldukça oyunculu mod mevcuttur. Çoğu, birinci kişi atıcı oyunlarında bulunan modlara benzer, sadece ana oyundaki kale kuşatmaları benzer biçimde öteki modlar da dahil edilmiştir. Bazı değişimler ilave oyun modları sağlar.

Mount &Amp; Blade Warband Indir Hileleri 2021
Mount &Amp; Blade Warband Indir Hileleri 2021

Mount And Blade Warband Modları

Mount And Blade Warband Modları, için steam üzerinde bulunan topluluk tarafından yapılmış modları oyuna eklemek kolaydır. Bunun için yapmanız gereken Steam hesabınızdan oyunu satın almış olmanız gerekiyor. Sonrasında ise şu adımları takip ederek Mount And Blade Warband Modları’nı indirebilirsiniz:

  • Oyunun sayfasına giriniz.
  • Sekmeler arasında bulunan Atölye’ye basınız.
  • Arama kısmına aradınız modun ismini yazarak çıkan ekrandan modun üstünde bulunan Abone Ol tuşuna basın.
  • Mount And Blade Warband Mod’un indirmesi başlayacaktır. 

Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows® XP
  • İşlemci: Intel Pentium 4 2.0 GHz veya AMD 2.5 GHz
  • Bellek: 512MB RAM
  • Ekran Kartı: 64MB RAM’li 3D ekran kartı
  • Sabit Disk: 100 MB boş alan
X

Mount And Blade Warband Indir

İndirme Bağlantısı (60) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: