Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu Horizon Zero Dawn Türkçe Yama **2022 - PROGRAM DESTEK
OYUNLARİNCELEMELER

Horizon Zero Dawn Türkçe Yama **2022

Horizon Zero Dawn Türkçe Yama, kıyamet sonrası senaryoları, yerle bir olmuş dünya fikri ve bu dünyada hayatta kalmaya çalışan insanların hikayesi benim şeklinde birçok oyuncunun da her daim ilgisini çekmiştir. Hal bu şekilde olunca gerek beyaz perde de gerekse de oyunlarda bu konsepte haiz olan birçok yapımla karşılaşıyoruz.

Elbette bu yapımların beğenilip beğenilmemesindeki en mühim etkili ise şüphesiz ortaya çıkan bu dünyaların benzeri olmayan olmasında yatıyor. Örneğin Avatar filmi klasik hikayesine karşın benzeri olmayan atmosferi ile bizi etkilemişti. Pandora’da görünen her köşesinden, kullanılan her detayından etkilenmiştik. İşte PS4 için hususi olarak geliştirilen Horizon: Zero Dawn’da benzeri olmayan bir dünyaya haiz ve baştan söyleyeyim tıpkı Avatar’da olduğu şeklinde bu dünyası uzun bir müddet aklınızın bir köşesine yer edinecek.

Horizon Zero Dawn Türkçe Yama
Horizon Zero Dawn Türkçe Yama

Horizon Zero Dawn öykü olarak merak unsuru üstüne oturtulmuş. Oynanış anlarında öykü adına kaybolduğunuz anlamış olur olsa da bu merak unsuru oyunun sonuna kadar yakanızı bırakmıyor. Başlangıçta onlarca sual işaretini kucağınıza bırakan imal yeri ulaştığında bu tarz şeyleri tek tek açıklıyor ve bir anlamda da daha çok hikayeye bağlanmanızı sağlıyor.

Öncelikle dev gibi bir dünyanın sizi beklediğini ve bu dünyanın olası olmasıyla birlikte dolu dolu bulunduğunu söylemeliyim. Sadece görevler, yerleşim bölgeleri, gizli saklı tapınaklar, ekoloji sistemi veya robotlardan bahsetmiyorum. Oyunun dünyası o denli değişik bölgelerden oluşuyor ki o yerler arası geçiş yaptığınızda bunu her köşe başlangıcında net bir biçimde hissediyorsunuz.

Horizon Zero Dawn Sistem Gereksinimleri

Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimleri şunlardır;

  • İşletim Sistemi: Win 10 64 bit.
  • İşlemci: Intel Core i5-2500 3.3 GHz.
  • Bellek: 8 GB RAM.
  • Depolama: 100 GB.
  • DirectX: Sürüm 12.
X

Horizon Zero Dawn Türkçe Yamayı İndir

İndirme Bağlantısı (120) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı