Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu GTA San Andreas Türkçe Yama **2022 - PROGRAM DESTEK
OYUNLARİNCELEMELER

GTA San Andreas Türkçe Yama **2022

GTA San Andreas Türkçe Yama, 1997 senesinde Rockstar Games tarafınca yaratılan ve su katılmamış bir kabahat simülasyonu olan Grand Theft Auto, oyun dünyasında pek oldukça olguyu alt üst etmiş olduğu şeklinde benim de hayatım da pek oldukça şeyi değiştirmişti. O dönemlerde PC’nin strateji ve FPS oyunları için kullanıldığını düşünen ben, vaktimin çoğunu bu tarz oyunlarla geçirir, aksiyon oyunlarını pek tercih etmezdim. GTA San Andreas sanki dünyanın düzenini ben sağlayacakmışım şeklinde doğruluğun yanında olan karakterleri yönetir, şehrin iyilik meleği olmaya çalışırdım.

Oyunların birbirini yine etmeye ve sıkılaşmaya başladığı günlerden birinde, en yakın arkadaşımdan ilginç bir telefon aldım: “Abi bir oyun çıkmış kesinlikle görmen lazım…” Arkadaşımın evi yakındı, fakat aynı oyunları oynamaktan sıkılmış olduğumdan pek istekli değildim. 

Gta San Andreas Türkçe Yama

GTA San Andreas Türkçe Yama

GTA San Andreas, bir aksiyon oyununda yapılması mecbur olan ne kadar olgu var ise hepsini çöpe atıyor, insana müddetsiz hürriyet tanıyordu. Yaklaşık bir saat kadar arkadaşımın araçları çalarak çılgınlarca kullanmasını, sağa sola çarpmasını, sokakları yerle bir etmesini, insanları ezmesini izledikten sonrasında sıranın bana gelmesi için sabırsızlanıyordum. Kontrolleri elime geçirdiğimde (İnsanların temel gereksinimleri sağ olsun ki dostum 1-2 dakika mola vermek zorunda kalmıştı.) daha öncesinde de hiçbir oyunda olmadığı kadar serbest olduğumu hissettim.

GTA San Andreas Sistem Gereksinimleri

Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimleri şunlardır;

  • İşlemci: İntel Pentium 4 1.8GHz veya Amd Athlon XP 1800+
  • Ekran Kartı: NVDIA GeForce 6600 veya Amd Radeon 9500 Pro
  • Ram: 384 MB
  • İşletim Sistemi: Win XP (32) bit
  • DirectX: DirectX 9

 

X

GTA San Andreas Türkçe Yamayı İndir

İndirme Bağlantısı (120) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı