Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu Plague Inc Hilesi/ Oyun Nasıl Oynanır? Programdestek
APK DOSYALARIPÜF NOKTALARI

Plague Inc Hilesi/Oyun Nasıl Oynanır?

Plague Inc Hilesi/Oyun Nasıl Oynanır?

Plague Inc Hilesi/Oyun Nasıl Oynanır? Plague Inc Hile, tüm dünyaya bulaşmış olan virüsü yaymaya çalıştığınız bir yönetim oyunudur. Bilim kurgu filmlerinde gördüğünüz o efsanevi sahneler, mobil cihazlarınızda canlanıyor. Bu macerayı yönetmek size kalmış bulunuyor. Hastalık dünyanın dört bir yanına yayılırken, bölgesel bir şekilde virüsü daha dikkatli yaymanız gerekiyor. Bu oyunda strateji oldukça önemli bir hal alıyor.
Oyunda bulunan DNA’lar büyük önemler taşıyor. DNA’lar kullanılarak virüs ile dünyayı yok etmeye çalışacaksınız. Oyun oldukça zor gelebilir, çünkü virüsü bulaştırırken onlarca yapı ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Virüs, mutasyon geçirerek daha hızlı ve etkili yayılım gösterebilir. Plague Inc ile sonsuz DNA hilesi sayesinde daha keyifli bir oyun deneyimi yaşayacaksınız.

Plague Inc Hilesi/Oyun Nasıl Oynanır?
Plague Inc Hilesi/Oyun Nasıl Oynanır?

Oyun Nasıl Oynanır?

Birinci olarak nüfusu etkilemek maksadıyla çeşitli belirtileri seçerek zararlı virüsü meydana nasıl çıkaracağınızı belirlemeniz gerekiyor. Bu oyunda çok eğleneceksiniz. İçerisinde bulunan binlerce hastalık daha stratejik olarak davranmanızı gerektirecek. Plague Inc ile başlarda tek bir hasta ile yüzlerce, binlerce hatta milyonlarca hastaya bulaştırmanız gerekiyor. Tüm dünyayı öldürerek oyunu kazanmanız gerekiyor. Bunun için 5 kıtaya bulaştırdığınız virüse, doktorların tedavi bulmasını engellemelisiniz.
Dünya üzerinde bulunan tüm ülkeleri yok etmeniz gerekiyor. Oyunda basit menüler ve kolay ara yüzler bulunuyor. Bu menüler arasında gezinerek, oyunu birkaç kere oynayın. Bu şekilde oyunu daha iyi anlayacaksınız ve daha donanımlı bir strateji uygulayacaksınız. Oyunda yer alan güncellemelerde birçok farklı virüs bulaşıyor. Bu virüslere Plague Inc hile ile erişebilirsiniz. Oyuna dilerseniz eğitim kısmı ile başlayarak daha detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Detaylı bir şekilde oyun içi rehber bulunuyor. Bulaştırılması gereken 50’den fazla ülke bulunuyor. Oyunda bulunan 12 adet kökten farklı stratejilere sahip hastalık türü bulunuyor. Sizde hastalık türlerini seçerek ülkeleri yok etmeye hazır olun. Pandemi zamanında oyuna getirilen yeni güncellemeler ile oyun daha stratejik bir hal aldı. Kontrolü elinize alın ve dünyayı yok edin. Virüsleri daha fazla ülkeye yayarak hava, deniz ve kara yoluyla bulaştırın. Dünya nüfusunu yok edin ve oyunu siz kazanın.

X

Plague Inc Hilesi İndir

İndirme Bağlantısı (60) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı