Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu SAMSUNG GALAXY J7 KLAVYE HATASI Program Destek.com
SAMSUNGPÜF NOKTALARI

SAMSUNG GALAXY J7 KLAVYE HATASI

Samsung Galaxy J7 Klavye Hatası.

Samsung un en çok satan serisi olan Galaxy J serisi kullanıcılarının belli bir süreden sonra klavyelerinin açılmadığı konusunda bir çok şikayet mevcut. Her şey normal giderken birden açılmayan klavyeler J7 kullanıcılarının büyük bir kabusu olmaya başladı. Aslında bir tek J7de değil neredeyse bir çok Android telefonda meydana gelen mesaj ekranında klavye açılmıyor gibi sorunlarla karşılaşmak artık oldukça can sıkıcı bir hal almaya başladı. Bu sorunu çözmek aslında çok kolay bir işlem olur bizler bir an paniklediğimiz için uzun sürebiliyor veya soluğu telefoncumuzun yanında alabiliyoruz.

Samsung Turkce
Samsung Galaxy J7 Klavye Hatasi 2

Klavye Sorunu Çözme

Klavye sorunun nedeni telefona göre değişkenlik gösterebilirken genellikle bir sistem hatası oluyor. Bu sorunu çözmek için ise bir kaç yöntem var.

  • Ayarlar
  • Uygulamalar
  • Uygulama yöneticisi

Uygulama yöneticisinden klavyeyi bulup üzerine tıklayın. Daha sonra karşınıza açılan ekranda veriyi temizleye dokunun. Bu klavyenizdeki bu güne kadar biriken kelimeleri temizlemesine yardımcı olur. Bir nevi klavyeniz de yer açmış olursunuz ve bu işlemden sonra yüzde 50 ihtimalle klavyeniz eskisi gibi çalışmaya başlar. Ancak bu işlemden sonrada klavyeniz hala çalışmıyorsa kullandığınız herhangi bir uygulama etkilemiş olabilir sorun yaratan uygulamayı bulup sorunu çözebilirsiniz veya format atmanız gerekebilir. Ancak bilgilerinizin kaybolmasını istemiyorsanız yükleyeceğiniz bir klavye uygulaması işinizi görecektir.

samsung,klavye,klavye hatası giderme, sorun giderme, samsung klavye açılmıyor.

HUAWEi FREEBUSD 3 iNCELEME

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: