HUAWEİİNCELEMELER

HUAWEi FREEBUDS 3 iNCELEME

Huawei Freebuds 3 İnceleme.

Kablosuz kulaklıklar arasında gün geçtikçe artan rekabete yeni ve güçlü bir isim daha eklendi. Huawei de bu alandaki iddialı şirketlerden biri oldu. 2019 da tanıtılan FreeBuds 3 üst segment ürünler arasında yer alıyor. Tasarım olarak AirPods a benzeyen ancak tabi ki büyük farklılıkları olan bir ürün. Yuvarlak ve parlak kutusundan çıkan FreeBuds 3 kulaklıkları kullanım açısından oldukça rahat ve başarılı. Tasarım olarak diğer kablosuz kulaklıklara benzerliği var ancak muhafaza kutusu hepsinden oldukça farklı. Yuvarlak ve parlak olması oldukça dikkat çeken unsurlardan birisi.

Özellikleri

Kullanım açısından çok rahat olan bu kulaklıklar kutusundan USB -C kablosu ve Al Life adlı uygulamayı hızlı bir şekilde kurabilmeniz için size özel olan bir kare kod ile beraber çıkıyor. Kulaklığın kullanım şekli ve kutuya yerleştirilip çıkarılması FreeBuds Lite a göre daha kolay ve zahmetsiz bir hale gelmiş. Koruma kutusu aynı zamanda da şarj görevini üstleniyor. FreeBuds 3 ünüzü isterseniz bilgisayarınıza bağlayıp şarj edebilir, isterseniz normal bir şekilde şarj edebilirsiniz. Ayrıca kablosuz şarj desteği de bulunuyor.Yeni FreeBuds 3 ler sizlere 4 saate kadar kesintisiz dinleme süresi sunuyor. Aynı zamanda kutusu da 20 saatlik bir süre sunuyor. Kutunun hemen yan tarafında bulunun belli belirsiz küçük bir düğme bulunuyor. bu düğmeyi fark etmek için çok dikkatli bakmanız gerekebilir veya talimatlarını iyi okumalısınız. Bu küçük düğme hızlı bağlantı için kullanılan bir düğme. Kapağını açtıktan sonra bu düğmeye basılı tuttuğunuz taktirde kulaklıkların tam ortasında LED bir ışık yanacak bu LED ışık sizin bağlantı kurmanıza yardımcı olacak. Darbelere karşı kulağınızda dayanıklı olan bu kulaklıklar kolay kolay çıkmıyor. Kullanım açısından rahat olan kulaklıklar ses kalitesi olarak da oldukça başarılı. Dışarıdan gelen sesleri filtreleyen yani gürültü önleme özelliği ile telefon görüşmesi esnasında etraftan gelen fazladan sesleri minimum düzeyde duymanıza yardımcı olacak.

Özetle

Huawei FreeBuds 3 kulaklıklar, kablosuz kulaklık pazarının dengesini bozan bir giriş yaptı. Şu ana kadar en iyi kablosuz kulaklık ilan edilen genellikle AirPods kulaklıklar olurken Huawei, Apple ın tahtını sarstı. Yeni özellikleri görünümü ve şimdiye kadar hiçbir yeni nesil kablosuz kulaklıkta olmayan yeni özellikleri ile gönüllerde taht kurmayı başardı.

kablosuz, kulaklık, inceleme, freebuds3, huawei, inceleme.

SAMSUNG BLUETOOTH KULAKLIK


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı