Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu SAMSUNG BLUETOOTH KULAKLIK Program Destek.com
İNCELEMELERSAMSUNG

SAMSUNG BLUETOOTH KULAKLIK

Samsung Bluetooth Kulaklık

Samsung bir çok konuda en iyi olarak adını yazdırdığı gibi bu konuda da en iyilerden olmayı başarıyor. Günümüzde çok popüler olan Bluetooth kulaklıkları Samsung yıllar önce çıkarmıştı. Çeşitli şekilleri ve özelikleri olan bu Bluetooth kulaklıklar Samsung a çok kazandırdı diyebiliriz.

Samsung Kulaklik
Samsung Bluetooth Kulaklik 4

Kulaklık Çeşitleri

Kısa Kablolu Bluetooth Kulaklık

Dediğimiz gibi Samsung kulaklık bakımından çok zengin bir marka.Geçmiş yıllarda en çok popüler olan neredeyse ilk Bluetooth kulaklığı tekli olandı. Tek taraflı kullanılabilen kulaklıklarını çıkardı ve oldukça sevildi. Bir dönem çok tutan bu kulaklıklarını geliştiren Samsung şu an en iyi ses kalitesine sahip kulaklıklarıyla satışta. Bir diğer çok satılan kulaklığı ise kısa kablolu kulaklıkları. Bu kulaklıkları genelde şarjlı olup içerisine SD kart veya USB kablo bağlantısı yardımıyla içerisine şarkı da atılabilen kulaklıklar çıkardı. Genelde boynun arkasından geçirilip kullanılan kulaklıklar kulaklık yokmuş havası veriyordu ve dolanan kablo derdine son vermişti. Bu kulaklıkları aynı zamanda telefonunuza bağlayıp Bluetooth bağlantısı ile şarkılarda dinleyebiliyordunuz. Pil ömürleri ortalama aktif kullanımda 8 saat dayanabiliyor. Buda neredeyse bir tam gün yapıyor çünkü kimse sürekli olarak şarkı dinleyemiyor uzun süre.Şu an günümüzün en popülerleri ise Samsung Galaxy Buds kulaklıkları. bu kulaklıkları bir ne AirPods kulaklık gibi. Bir çok çeşidi olan bu kulaklıklarının fiyatları diğerlerine göre biraz yüksek ancak özellikleri de tabi ki diğerlerinden farklı. Samsung Galaxy Buds kulaklıkları yakından inceleyelim.

Samsung Bluetooth
Samsung Bluetooth Kulaklik 5

Samsung Galaxy Buds

Samsung Galaxy Buds kablosuz kulaklıkları kulak içi ve konforlu bir kullanım amacı ile tasarlandılar. Tasarım olarak her kulak tipine uyum sağlayabilen kulaklık yüksek kalitesi sunuyor. Yüksek ses kalitesi ve telefon görüşmesi esnasında en kısık sesleri bile algılayabilmesi ile 4D bir performans sağlıyor. Uzun süre dayanan pil ömrü ile bir günden aktif kullanım şansı sunuyor. Kolay ve hızlı şarj olma özelliği ile hayatınızı kolaylaştırıyor. Telefon görüşmelerinizi telefon olmadan yanıtlayabilir, Google Asistanınız sayesinde aramalar yapabilirsiniz. 3.5 4 metreye kadar uzağınızda olan telefonunuzla bağlantı halinde kalabilir. Yani telefonunuz uzakken bile artık çok yakında.

Samsung Bluetooth Kulaklik 2
Samsung Bluetooth Kulaklik 6

samsung, kulaklık, kablosuz kulaklık, bluetooth kulaklık, airpods.

PUBG MOBiLE UC HiLESi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı