Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu True Skate APK Touchgrind Skate APK Programdestek
APK DOSYALARIPÜF NOKTALARI

True Skate APK Touchgrind Skate APK

True Skate

True Skate APK Touchgrind Skate APK True Skate APK, ollie, front side gibi kaykay hareketleri yapmaya çalıştığınız eğlenceli spor oyunudur. Parmaklarınızı kullanarak hareketler yapmak çok eğlenceli bir hal alıyor. Fizik kurallarına uygun olarak geliştirilmiş oyunda, üst düzey grafikler ile parmaklarınız sayesinde profesyonel bir kaykaycı olacaksınız. Bu oyun, kaykay severler ve gerçek hayatlarında kaykay sporu ilgilenenlerin çok hoşuna gidiyor. Oyun, tek bir dokunuş ile kontrol ediliyor, ancak çok fazla fonksiyon bulunuyor.

True Skate Apk Touchgrind Skate Apk
True Skate Apk Touchgrind Skate Apk

Oyun ilk başlarda zor gelebilir. Parmaklarınız alıştıkça oyunda daha efsanevi hareketler yapmayı başaracaksınız. Birbirinden güzel skateparklar, tahta tasarımları, tekerler bu oyunda yer alıyor. Oynadıkça ve hareketler yaptıkça oyun içi para kazanıyorsunuz. Kazandığınız oyun içi paralar ile yeni ekipmanlar alabilirsiniz. Kaykay pistinin tozunu attırabilirsiniz. 3 boyutlu grafikleri ile herkesin sevdiği oyun True Skate, bu yazımızda yer alıyor. Oyun içerisinde birçok özellikte yer alıyor. Ağır çekim özelliği ile daha farklı hareketler yapabilirsiniz. Tekrar izleme özelliği ile yaptığınız bu profesyonel hareketleri izleme imkanı yakalayabilirsiniz. Oyun içerisindeki amaç, tüm görevleri tamamlayıp en iyisi olduğunuz kanıtlamaktır.

Touchgrind Skate APK

Touchgrind Skate APK Gerçekçi dokunuşa dayalı fizik ile büyüleneceksiniz. Tam olarak beklediğiniz tepkiyi karşılayacak bu oyunda, tahtaya hafifçe vurarak efsanevi hareketler yapmanız mümkün hale geliyor. Kaykayı ilerletmeniz için sadece parmağınızı sürüklemeniz yeterli oluyor. Çıkıntılar, merdivenler ve raylar içerisinde hareketler yaparak kaybolacaksınız. Tüm görevleri tamamlamaya çalıştıkça oyundaki hareketlerin mantığını daha iyi çözebileceksiniz. Gerçek kaykaylar ile mükemmel kaykay simülasyonuna katılın. Parmağınızı kaydırın ve skatepark’ın en iyisi siz olun. Birbirinden harika hareketleri yaparak oyun içi para kazanın. Bu paralar ile oyunda kaykayınızın tahtasını, zımparasını ve tekerlerini özelleştirin. En harika kaykayı çıkarın. Gerçek kaykay severler ve skatepark severler için bu harika spor oyununa, yazımızda yer verdik. Web sitemizden birçok oyunu indirebilirsiniz. Diğer oyunlarımıza göz atmayı unutmayın.

X

True Skate APK İndir

İndirme Bağlantısı (60) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı