İNCELEMELEROYUNLAR

Dying Light Türkçe Yama Full İndir – 2022

Dying Light İndir, bu oyun kişisel olarak 2015 yılı içinde en oldukça beklediğim oyunlardan biriydi. Hem öykü olarak bununla beraber oynanış olarak bize yenilik sunacağını düşünüyor olmam bunda birazcık etken olmuştu. Oyun çıkmadan ilkin çokça video ve içerik gördük. Beklentilerimiz daha da arttı.

Oyunu canlandırırken aklınıza derhal Dead Island geliyor. Techland’ın 2011 senesinde piyasaya sürdüğü Dead Island, zombi oyunları içinde oldukça başarıya ulaşmış örneklerden biriydi. O oyunun devamı durumunda olmasa da büyük benzerlikler bulunduğunu söylemeden geçmemek gerek. Stüdyo ilk oyununa aleni dünya, birinci şahıs bakış açısı, parkur ögeleri ve olabildiğince eğlence koymuş durumda. Tüm bunların üzerine AAA oyunlarının genel özellikleri de eklenince zombi oyunları için yeni ve güzel bir tecrübe etme bulunduğunu söyleyebiliriz.

Dying Light Türkçe Yama Full İndir - 2022 İNCELEMELER OYUNLAR
Dying Light İndir

Dying Light oyunun en etkisi altına alan yanı şüphesiz grafikleri. Tek kelimeyle görkemli grafikler hazırlanmış. Kaplamalar ve çizimler oyuna cuk oturmuş durumda. Canlı ayrıntılarla oluşturulmuş bir şehir, mükemmele yakın hazırlanmış fer efektleri ve animasyonlarla beraber oyunun grafik tarafı benden tam puan almayı başarıyor.

Dying Light Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows® 7 64-bit / Windows® 8 64-bit / Windows® 8.1 64-bit.
  • İşlemci: Intel® Core™ i5-2500 @3.3 GHz / AMD FX-8320 @3.5 GHz.
  • RAM: 4 GB RAM DDR3.
  • Hard Disk: 40 GB free space.
  • Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 560 / AMD Radeon™ HD 6870 (1GB VRAM)
  • DirectX®: Version 11.
X

Dying Light Full Türkçe İndir

İndirme Bağlantısı (120) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Başa dön tuşu
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: