Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu Resident Evil Village İndir Türkçe Yama - 2022 - PROGRAM DESTEK
OYUNLARİNCELEMELER

Resident Evil Village İndir Türkçe Yama – 2022

Resident Evil Village İndir yani fragmanlarda gördüğümüz detaylar haricinde mevzu ile alakalı malumat vermeden üzeri kapalı bu konuyu konuşacağımı belirteyim. Ethan Winters eşi Mia’yı kurtarmış ve nur topu benzer biçimde bir evlatları olmuş. Nur topu derken gerçekten de nur topu benzer biçimde. Bebeği kucağımıza aldığınızda kısacık anda bile yanaklarını mıncırasım geldi. Resident Evil Village capcom bütün karakterlerde olduğu benzer biçimde bebeğin tasarımında da oldukça güzel bir işe imza atmış.

Bu güzel bebeğe haiz olan karı koca arasındaki küçük pürüzlere karşın her şey güllük gülüstanlık giderken Chris Redfield vakaya el atıyor ve küçük bir baskın cevabında fragmanlarda da gördüğümüz benzer biçimde Mia’nın kafasına sıkıp gözümüzün kararması ve Chris’in bebeğimizi alıp gidişiyle beraber kendimizi oyuna da adını veren köyün tam ortasında buluyoruz. Bundan sonrasında yapmamız ihtiyaç duyulan ise bebeğimiz Rose’u bulmak ve Chris’in derdini anlamak.

Resident Evil Village İndir
Resident Evil Village İndir

Resident Evil Village Türkçe Yama

Resident Evil Village Türkçe Yama dil olarak hem Resident Evil 7 bununla beraber 4. oyundan izler taşıyacağını biliyorduk. Oyunu oynadıkça bu izlerin daha çok belirginleşmeye başladığını görüyorsunuz. 7. oyunda kamera ve oynanış dinamikleri mevzusunda köklü bir değişkenliğe giden Capcom, bu düzeni yeni oyunda da devam ettirdiği benzer biçimde oyunu değişik atmosferlere sokmayı da başarmış. 4. oyunda olduğu benzer biçimde köy atmosferine girsek oyunun bütününe baktığımızda her bölgenin aslına bakarsak kendi içinde değişik izler taşıdığını görüyorsunuz. Türkçe yamayı konu altından indirerek kurabilirsiniz. Oyununuzun keyfine bakabilirsiniz.

X

Resident Evil Village Full Yükle

İndirme Bağlantısı (120) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR
X

Resident Evil Village Türkçe Yama

İndirme Bağlantısı (120) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı