Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu SAMSUNG GALAXY S10 VE NOTE 10 PARMAK İZİ SORUNU
İNCELEMELERSAMSUNG

SAMSUNG GALAXY S10 VE NOTE 10 PARMAK İZİ SORUNU

Samsung Galaxy S10 Ve NOTE 10 Parmak İzi Sorunu.

Samsung un en iyi telefonlarından olan Galaxy S10 ve Note10 un oluşan büyük bir güvenlik açığı bulunuyor. Bu sorun nedeniyle büyük bir tepki alan firma kısa süre içerisinde açıklama yaptı.

Samsung Galaxy S10 Parmak İzi Sorunu

Samsung Galaxy S10 un en temel sorunu güvenlik açığı oldu. Bu sorun nedeniyle kullanıcıların Samsung a olan güveni de kırıldı ve haklı olarak o kadar para veriyoruz ama karşılığını alamıyoruz gibi bir çok tepki çığ gibi büyüdü. Bu tepkilere dur demek için Samsung kısa bir sürede açıklama yaptı ancak tatmin edici olmadı. Herkesin parmak izini kabul eden Galaxy S10 yaşadığı bu sorun nedeniyle oldukça kötü bir şekilde anılmaya başladı ve popülerliği düştü. Ekran altı parmak izi okuyucusuna sahip olan Samsung Galaxy S10 başlarda çok güzel ve rahat bir kullanım şekli sunuyor. Taki birisi telefonunuzu açmaya çalışana kadar. Galaxy S10 un güvenlik hatası nedeniyle telefonunuzun kilidini kırmak çok kolay çünkü bütün parmak izlerine onay verip ekran kilidini açıyor.

Samsung un Yaptığı Açıklama Yeterli Olmadı

Samsung un en iyi telefonlarından olan Galaxy S10 ve Note10 da meydana gelen büyük bir donanımsal hata sonucu tahtan inen S10 ve Note10 bu hatayı düzeltmeye çalışıyor. Samsung un yaptığı ilk açıklamada kalitesi düşük olan ekran koruyucularının neden olduğu bir sorun cümlelerini kurduk. Ancak duyduğumu bu cümle karşısında oldukça şaşkınız. Sonuçta bir ekran koruyucu ne kadar kaliteli olabilir ki ? Piyasada olan ekran koruyucular genellikler standart bir kalitedir. Bir çoğunun yapısında silikonda bulunuyor ancak bu böyle büyük bir hata için oldukça komik bir bahane oldu. Bir çok kullanıcı ise bu açıklamayı görünce oldukça sinirlendi. Güncelleme ile hemen bu sorunun ortadan kaldırılacağının vaat ini veren Samsung ilk güncellemesini Galaxy S10 la yaptı. Samsung Galaxy S10 Ve NOTE 10 Parmak İzi Sorunu

Samsung Parmak Izi Sorunu 1
Samsung Galaxy S10 Ve Note 10 Parmak İzi̇ Sorunu 2

Samsung Galaxy Note10 Parmak İzi Sorunu

Samsung un en iyi serisi olarak bilinen Note serisi geçtiğimiz aylarda serinin en iyi üyesi olan Note10 ile piyasayı yerinden oynattı. S10 la ortak soruna sahip olan Note10 oldukça şaşırttı. Büyük bir çıkış yapan Galaxy Note10 un böyle büyük bir donanımsal hata ile anılması oldukça büyük bir eksi oldu. Parmak izi kilidinin herhangi bir kişiye onay vermesi oldukça büyük bir kaosa sebep oldu. S10 ile aynı açıklamayı yapan Samsung, Note10 kullanıcılarından da oldukça büyük bir tepki aldı.

SAMSUNG GALAXY A50 INCELEME

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı