Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu SAMSUNG GALAXY A50 İNCELEME Program Destek .Com
İNCELEMELERSAMSUNG

SAMSUNG GALAXY A50 INCELEME

SAMSUNG GALAXY A50 INCELEME Uzun süredir herkesin merakla beklediği fiyatına rağmen içinde aradığınız her şeyi barındıran orta segment bir akıllı telefon. Fiyatı uygun olsa da içerinde barındırdığı özellikler açısından oldukça iyi bir akıllı telefon diyebiliriz. Tasarım olarak belki başka herhangi bir model akıllı telefona benzetilebilir ancak özellikleri açısından orta segment telefonlar arasında bir ilke imza atıyor.SAMSUNG GALAXY A50 INCELEME

Özellikleri

Super AMOLED Imfiniyt U ekranı, parmak izi okuyucusu ve şarj adaptörü ile oldukça konuşulan Samsung Galaxy A50 yi gelin hepbirlikte yakından inceleyelim. Samsung un ilk defa orta segment bir telefonunda ekran altı parmak izi okuyucusu olan telefonu. 6.4 inçlik ekranıyla Full HD+ olarak karşımıza çıkıyor. Ekran altı parmak izi okuma hariç, yüz tanıma özelliği ile de bulunan Galaxy A50 kolay bir kilit açma şekli sunuyor. Samsung un orta segment işlemcisi olan Exynos tan destek alıyor. Ancak orta segment bir işlemciye sahip olmasına rağmen performans açısından oldukça başarılı bir telefon.

Kamera

3 kameraya sahip olan Galaxy A50 nin 25 megapiksel çözünürlüğe sahip ana kamerası bulunuyor. 25 megapiksellik ana kamerasına 8 megapiksel çözünürlükte ultra geniş açılı kamerası ve 5 megapiksel çözünürlüğünde ki derinlik algılama kamerası eşlik ediyor. Video çekimi esnasında kullanıcılarını üzebilecek olan Samsung Galaxy A50 diğer konularda yüzünüzü güldürmeyi başarıyor. Çekim açılarının canlılığı ve resim kalitesi açısından oldukça başarılı olan Samsung Galaxy A50 harika fotoğraflar çekmenize yardımcı oluyor.

Samsung Galaxy A50
Samsung Galaxy A50 Inceleme 2

Genel Bakış

Tasarım açısından oldukça şık ve gösterişli duran Galaxy A50 dikkatleri çekmeyi başarıyor. Orta segment telefonlarda ilklere imza atmasıyla birlikte zirveyi hak ediyor. Full HD+ kusursuz ekranı, ekran altı parmak izi okuyucusu ve kamerası ile neredeyse kusursuz diyebiliriz. Kamerasındaki video çekim kalitesi düşük olmasaydı tamamen kusursuz diyebilirdik ama gözardı edilebilecek türden bir hata. Uzun ömürlü bataryası ile siz değerli kullanıcılarına aktif kullanımda ortalama 1.5 dayanıklılık gösterebiliyor. Ayrıca kablosuz şarj desteği de bulunuyor. Özetle bir toparlama yapmamız gerekirse şimdiye kadarki en iyi orta segment akıllı telefon diyebiliriz. Hatta bazı konularda Samsung Galaxy S10 ile kapışabilir.. Samsung Galaxy A50 İncelememizin sonuna gelirsek eğer yukarıda da dediğimiz gibi orta segment akıllı telefonların en iyisi.

Samsung Galaxy A70 İnceleme

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: