Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu Samsung Galaxy A70 İnceleme PROGRAMDESTEK.COM
SAMSUNGİNCELEMELER

Samsung Galaxy A70 İnceleme

Samsung Galaxy A70 İnceleme
Samsung´ un orta sınıf akıllı telefonları arasında Galaxy A70´te yer alıyor. Tasarım olarak diğer kardeşlerinden farklılık gösteren Galaxy A70 genel özellikleri olarak da A50´ nin biraz daha gelişmiş hali diyebiliriz. Tasarım olarak çok şık ve çekici bir model gibi görünüyor. Telefonun arka yüzeyi oldukça iyi bir şekilde işlenmiş ve bu sayede ışığın vuruş açısına göre renk değişikliği görmek mümkündür. Ancak bu güzel görüntü arka kapağının plastik olduğu gerçeğini değiştirmiyor. 6.7 inç boyutunda ekrana ve 183 gram ağırlığa sahiptir. Full HD+ ekrana sahi olan Galaxy A70´ in ekranının tam ortasında kamera çentiği bulunuyor. Arkada ise sol üst köşeden aşağıya doğru dik bir şekilde inen üç tane kamera bulunuyor.Samsung Galaxy A70 İnceleme

Z

Kamera


Önde tek, arkada ise üç kamerası bulunan Galaxy A70 orta sınıf telefonlara göre bu kez performansı daha düşük gibi görünüyor. Gün ışığı çekimleri olarak oldukça iyi görünen Galaxy A70 göründüğü gibi çıkmadı. Ön kamerası Galaxy A20´ye oranla daha kötü diyebilirim. Netlik ve parlaklık açısından sıkıntı yaşayan Galaxy A70´in bu konuda düzeltmeler yapması bekleniyor. Çok ışık olmayan ortamlarda´ daha doğrusu ışığın düzgün ayarlandığı mekanlarda çekimlerin çok iyi olduğu söyleniyor. Video çekimlerinde çok başarılı olduğunu söylemek doğru olur. Arkada ise geniş açılı, ultra geniş açılı ve yüksek odaklı 3 kamerası bulunuyor. Ön çekim kamerasına göre çok daha yüksek bir performansa sahip olan Galaxy A70 özelliklede gece çekimlerinde oldukça iyi. Gün ışığını çok iyi ayarlayabilen arka kameraları ile ön kameradaki performans düşüklüğü bir nebzede olsa göz ardı edilebiliyor.

Ekran Ve Genel Özellikleri


Full HD+ AMOLED ekrana sahip olan Galaxy A70´ in ekranında kamera çentiği bulunuyor. Yüksek parlaklık seviyesine sahip olan Galaxy A70 bu özelliği sayesinde gün ışığına çıkıldığı zaman rahat bir kullanım sağlıyor. Donma, kayma veya yavaşlık gibi sorunların tamamen ortadan kalktığı Galaxy A70 donanım açısından yüksek bir performans sağlıyor. Netflix, Pubg vb. gibi dizi, film ve oyun bağımlıları için gayet uygun bir telefon. Telefonun alt kısmında şarj girişi, kulaklık jakı ve hoparlör bulunuyor. Fakat ne yazık ki steroeo hoparlör bulunmuyor. Batarya açısından düşük enerji tüketimi yüksek performans sunuyor. 1 ila 1.5 gün arası aktif kullanım batarya süresi sunuyor. Batarya açısından diğer aile üyeleri ile hemen hemen aynı demek mümkündür. Genel olarak toparlamamız gerekirse ön kamera beklentileri pek karşılamamış olsada genel olarak orta sınıf bir telefon için gayet iyi diyebiliriz.

İphone X Vs Huawei P30 Lite Karşılaştırma

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: