Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu Cities Skylines Türkçe Yama **2022 - PROGRAM DESTEK
OYUNLARİNCELEMELER

Cities Skylines Türkçe Yama **2022

Cities Skylines Türkçe Yama olarak oynadığınızda bu oyunu daha keyifli bir şekilde oynarsınız. Teknoloji ve sanayi devrimi ile insanlar tarımcılığı bir kenara bırakıp büyük şehirlere göç etmeye başladı. Tabii ki, “Nerede çokluk, orada sorun…” deyimi de burada devreye girdi. Gürültü, trafik, kalabalık, hava kirliliği şeklinde terimler sık sık dile getirilir oldu. Özellikle İstanbul’da yaşayanlar bunların hepsini oldukça iyi bilirler. İşte bu yoğun göç ile birlikte, belediyecilik de hızla ehemmiyet kazanmıştır ve işini muntazam icra eden belediyeler hem insanlara huzurlu bir ömür alanı, aynı zamanda sevinçli bir yaşamın anahtarını sundu. İlk SimCity ile oyun hayatına selam diyen bu tür, ardından gelen Cities Skylines: XL ile devam etti. 2013 senesinde piyasaya sürülen SimCity ise baştaki sorunları aşarak belediyecilik hayranlarını doyum etmeyi başardı.

Cities Skylines Türkçe Yama
Cities Skylines Türkçe Yama

Oyuna adım atar başlamaz karşınıza bomboş bir harita gelecek. Yollarınızı oluşturmaya başlamadan ilkin yapmanız ihtiyaç duyulan ilk şey, kafanızda bir kent planı kurmak olsun. Çünkü fena bir başlangıç yaparsanız, ileride bunu toparlamak oldukça fakat oldukça zor olacak. Sizlere tavsiyem, yol yaparken yolun etrafına yerleştireceğiniz alanların orantısını iyi ayarlamanız, kısaca olası olmasıyla birlikte oluşturduğunuz dikdörtgenlerde arada boşluk bırakmayın. Bu sizi hem yerden tutum ettirecek, aynı zamanda muntazam bir plan oluşturmanızı sağlayacak. Tabii ki olası olmasıyla birlikte derken, elektrik telleri çekmek için bir karelik boşlukla bulundurmayı dikkatsizlik etmeyin.

Cities Skylines Sistem Gereksinimleri

Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimleri şunlardır;

  • İşletim Sistemi: Microsoft Windows 7/8 (64-bit)
  • İşlemci: Intel Core i5-3470, 3.20GHz or AMD FX-6300, 3.5Ghz.
  • Bellek: 6 GB RAM.
  • Ekran Kartı: nVIDIA GeForce GTX 660, 2 GB or AMD Radeon HD 7870, 2 GB (Does not support Intel Integrated Graphics Cards)
  • DirectX: Sürüm 11.

Türkçe Yamayı kurmak için önce oyunun kurulu olduğu klasöre girin, sırasıyla Files ve Mods klasörüne girin. Mods klasörüne, indirmiş olduğunuz “Mod_Lang_TR” klasörünü atın. Oyuna girip Content Manager > Mods kısmında “Turkish localization Mod” kısmını bularak yamayı aktifleştirin.

 

X

Cities Skylines Türkçe Yama İndir

İndirme Bağlantısı (120) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı