APK DOSYALARIPÜF NOKTALARI

Bandicam Crack Dosyası İndir

Merhabalar PROGRAM DESTEK ailesi Bandicam Crack Dosyası İndir ile karşınızdayım. Ekran video çekme programlarından olan Bandicam en basit bilgisayar video çekme programları arasındadır. Bandicam, orjinal olarak Bandisoft daha sonrasında Bandicam Company tarafından geliştirilen. Ekran görüntülerini alabilen ve ekran değişiklerini kaydedebilen bir ekran görüntü yakalama programıdır. Bandicam tam anlamıyla sadece bir ekran kaydedici programı olması ve kolayca cracklenmesi açısından bir çok kullanıcı tarafından tercih edilen ekran kaydedici programıdır. Bandicam Crack Dosyası İndir

Bandicam Crack Dosyası İndir APK DOSYALARI PÜF NOKTALARI  bandicam logosuz video kaydetme bandicam indir bandicam full crackleme bandicam crcakleme bandicam crack dosyası indir Bandicam Crack Dosyası İndir bandicam

Bandicam 3 moddan oluşmaktadır. Bunlardan ilki;
1-) Ekran Kaydı Modu: Bilgisayar ekranındaki belli bir alanı kaydetmek için kullanılan moddur. Bu modda kayıt olacak alanı siz seçebilirsiniz.
2-) Oyun Kaydı Modu: DirectX veya OpenGL de oluşturulan hedefi kaydeden oyun modudur. Programı başlatıp oyun ekranını seçtiğiniz anda program sadece oyun ekranını kayda alır. Oyun ekranından çıkmanız programda da oyun ekranından çıktığınız anlamına gelmez sadece oyun penceresini kayıt altında tutar.
3-) Kaydeden Cihaz Kayıt Modu: Web kameralarını ve HDMI cihazlarını kaydeden moddur. Oyun oynarken aynı zamanda kendinizi çekmenizi sağlar ve oynadığınız oyunun videosuna daha eklendiğinde ayrı bir güzellik katar.

Bandicam Crack İnceleme, ve Tanıtımı

Bandicam Crack Dosyası İndir APK DOSYALARI PÜF NOKTALARI  bandicam logosuz video kaydetme bandicam indir bandicam full crackleme bandicam crcakleme bandicam crack dosyası indir Bandicam Crack Dosyası İndir bandicam

Bandicam indirildiğinde ücretsiz olarak bir hafta deneme sürümü sunmaktadır. Ondan sonra ücret isteyerek size programı kullandırtmamaya başlar. Bizim vermiş olduğumuz linkten kolaylıkla indirip full bir şekilde kullanabilirsiniz.
NASIL KURULUR
Öncelikle Bandicam yüklü ise kaldırın. Sonrasında bilgisayarınız da olan bütün anti-virüs programlarını kapatmanız gerekmektedir. Sonrasında tekrar aktif hale getirebilirsiniz. Kaymaker ve Bandicam setup masa üstüne alın. Bandicam Kurun ve Kaymaker yönetici olarak çalıştırın. Kaymakere rast gele bir e posta adresi girin. Bandicamı kapatıp açtığınızda sınırsız ve logosuz bir şekilde kayıt yapabilirsiniz.

X

Bandicam İndir

İndirme Bağlantısı (45) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR

Bandicam Crack Kullanımı, Anlatımı Güncel Bilgiler 2021


Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Kapalı
Kapalı