Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu G975F U6 COMBiNATiON - PROGRAM DESTEK .COM
SAMSUNG

G975F U6 COMBiNATiON

Merhabalar sevgili PROGRAM DESTEK takipçileri G975F U6 COMBiNATiON dosyası ile karşınızdayım. Samsung S10+ modelinin combination dosyasını sizlerle paylaşacağız. Samsung S10+ yani G975F modelinin U6 yazılım dosyasıdır. Combination dosyaları daha çok cihazların frp kilitleri bir diğer değişle gmail hesabına kitlenmiş cihazların tekrardan açılması için atılan yazılım dosyasıdır. Vermiş olduğumuz dosyanın güvenlik sürümü U6 dır. Daha düşük güvenlik sürümüne ait olan cihazlara yükleyebilirsiniz lakin güvenlik sürümünü yükseltmiş olursunuz. Bu bizim tavsiye ettiğimiz bir durum değildir. Kesinlikle cihazınız hangi yazılım güvenlik sürümüne ait ise o yazılım güvenlik sürümünde olan combination dosyalarınızı yüklemeniz gerekmektedir. G975F U6 COMBiNATiON

G975F U6 Combination
G975F U6 Combination 3

GEREKLİ PROGRAMLAR

  • Bütün ODİN programları üzerinden yazılımı yükleyebilirsiniz.
  • Ayrıca Z3X box sahip iseniz daha ayrıntılı bir şekilde yükleyebilirsiniz.(combination dosyasındaki sadece boot veya modem dosyalarını da yükleme şansı vermekte.)
G975F U6 Combination
G975F U6 Combination 4

TALİMATLAR

YAZILIM YÜKLEME

Linkteki dosyayı indir.

Öncelikle aşağıda vermiş olduğum linkteki yazılım dosyasını indirip klasöre çıkart diyelim.

Dosya Kontrol.

İndirmiş olduğumuz dosyanın içerisinde yazılım dosyamızın olduğunu kontrol edelim. Hangi klasör içinde olduğuna bakalım sonrasında programda seçtiğimiz zaman zorluk yaşamayalım.

Programda Yazılım Seç.

Vermiş olduğum Odin sürümlerinden birini indirip kurma işlemi gerekmeksizin Odin programını veya varsa z3x box programını açınız. Odin programı üzerinden AP bölümüne tıklayıp yazılım dosyasını seçebilirsiniz.

Telefonu Moda al.

Telefonu tamamen kapatmamız lazım öncelikle. Telefon tamamen kapandıktan sonra ses azaltma ve Bixby tuşlarına basılı tutun, ardından güç tuşuna basın ve basılı tutun.

USB Drivers.

Usb Drivers düzgün yüklendiği taktirde program telefonunuzu görecektir. Yok eğer görmediyse bilgisayarı yeniden başlatmayı deneyin. Sorun devam ediyorsa kablo kontrolünü ve soket giriş yerini kontrol edin. Son olarak da Usb Drivers kaldırıp tekrardan kurmayı deneyebilirsiniz.

Yazılımı Başlatma.

Bu işlemleri sorunsuz hallettiğiniz taktirde programın sol alt tarafında bulunan START tuşuna basarak yazılımı başlatmış oluyorsunuz.

Yazılımı Bitirme.

Bu işlem biraz zaman alacaktır. Bu tarz cihazlarda bilgisayar etkenini de göze alırsak maksimum 10 dakika içerisinde yazılımın bitmiş olması gerekmektedir. Programdaki alt bölmedeki yüzdelik dilim tamamlanmış ve hata vermemiş ise bu işin üstesinden gelmişsinizdir demek oluyor. Tebrikler kendi başınıza sorunlu olan telefonunuzun hatasını çözmüş oldunuz. Anlamadığınız bir yer olursa yorumlarda sorarak belirtebilirsiniz.

X

G975F Combination

İndirme Bağlantısı (45) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı