APK DOSYALARI

Clash of Clans Elmas Altın Hilesi

Clash of Clans Elmas Altın Hilesi

Merhabalar PROGRAM DESTEK ailesi Clash of Clans Elmas Altın Hilesi ile karşınızdayım. Senelerin eskimeyen savaş ve strateji oyunlarından biri olan Clash of Clans her birimiz için ilk android ve ios cihazların yaygınlaşmasıyla bağımlısı olduğumuz savaş oyunu. Köyümüzü kurup savaşlara başladığımız oyunda öncelikle asker eğitmeyi ve askerlerin levellerini yükseltmeye dikkat etmemiz gerekiyor. Tabi asker eğitimi için kışlaları yükseltmek gerekiyor. Yükseltmeleri yapabilmek için de daha hızlı şekilde ELMAS ALTIN gerekiyor. İnşaatçı kulübesini almak daha hızlı fazla aynı anda yükseltme yapmak oluyor. Bu da zamandan tasarruf sağlıyor. Clash of Clans Elmas Altın Hilesi

Clash of Clans Elmas Altın Hilesi

Sizlere vermiş olduğumu linkten Clash of Clans pvp serveri indirip Sınırsız Altın Elmas sahip olabilirsiniz. Burada kendinizi geliştirebildiğiniz için orjinal server de dah hızlı bir şekilde level yükseltme yapabilir. Nerede hangi yükseltmeleri yapmak daha mantıklı olur. En iyi savaşlar hangi askerlerle olur daha net pratik yapıp öğreneceğinizden orjinal serverinizden çok daha iyi savaşlar çıkartabilirsiniz.

Clash of Clans Elmas Altın Hilesi

Pvp serverde sınırsız elmasa sahip olacağınızdan hem askerlerinizi eğitirken zaman olarak beklemeyip karşınızda olan bütün köy binalarına hangi savaş stratejisi ile saldıracağınızı çok hızlı ve kolay bir şekilde anlayabilirsiniz. Tamamıyla gerçek olan servar da sadece sınırsız altına ve elmasa sahip olacaksınız. Tamamıyla orjinal oyunla aynı olan serverde istediğiniz bütün yükseltmeleri yapabilirsiniz. Asıl olan mesele ise pvp servarda hangi savaş stratejisini geliştireceğiniz. Kesinlikle size orjinal servarda işe yarayacak bilgileri edinip ojinal oyununuzda sergilemenizdir.

X

Coc Hile Apk

İndirme Bağlantısı (45) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR


Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı