Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu Xiaomi Redmi Note 8 Ginkgo Kalıcı Mi Hesabı Kaldırma
PROGRAMLARİNCELEMELER

Xiaomi Redmi Note 8 Ginkgo Kalıcı Mi Hesabı Kaldırma

Değerli program destek takipçilerimiz, bugün sizlere Xiaomi Redmi Note 8 Ginkgo Kalıcı Mi Hesabı Kaldırma nasıl yapılır makalemizde bunun hakkında bilgilendireceğim. Öncelikle şunu söylemiyim xiaomi telefonlarda mi hesabını kaldırmakta zorlanıyoruzdur. Hatta telefon sistemi bunu yapmamıza izin vermemektedir. Bundan sebeple bunun yerine telefonu sıfırlayarak çözüm üretmeye çalışıyoruz veya fastboot atıp kaldırmaya çabalasak da bunun işe yaramadığının farkındasınızdır. Çünkü telefonu tekrar kurarken mi hesabı istemektedir ve zorunlu olarak sizlere bu hesabı açtırmaktadır.

Xiaomi Redmi Note 8 Ginkgo Kalıcı Mi Hesabı Kaldırma
Xiaomi Redmi Note 8 Ginkgo Kalıcı Mi Hesabı Kaldırma

Hadi şimdi sizlere Redmi Note 8 Ginkgo Kalıcı Mi Hesabı Kaldırma işlemini nasıl yapabileceğinizi anlatayım sizlerde işlemleri adım adım takip ederek izleyiniz.

  • Öncelikle telefonunuzda bootloder kilidinin açık olup kapalı olması fark yaratmamaktadır.
  • Ben bu işlemleri yaparken bootloder kilidi kapalı iken yapmış bulunmaktaydım bilginiz olsun.
  • Öncelikle sizler EDL Mod içerisine Mi Account Disable EDL dosyasını yüklemeniz gerekiyor.
  • Diğer aşamada ise EDL Mod içerisine dosyayı yükledikten sonra Rom Red Mi Note 8 Mi Account Remove Full yazılımını yüklemeniz gerekiyor.
  • Bu işlemleri yaptıktan sonra cihazınızdan Kalıcı olarak Mi hesabınız kalkmış olacaktır.

Cihazınızı sıfırladığınız zaman sizlerden Mi hesabı istemeyecektir. Eğer ki cihazınıza güncelleme geldiğinde o güncelleme yazılımını yüklemek isterseniz işte o zaman telefon sizden Mi hesabı isteyecektir. Bu sebeple gelen güncellemeyi yüklememenizi tavsiye etmekteyim. İlla yüklemek istiyorsanız güncelleme yazılımı yaptıktan sonra burada sizlere anlattığım şekilde tekrardan Xiaomi Redmi Note 8 Ginkgo Kalıcı Mi Hesabı Kaldırma işlemini uygulamanız yeterli olur. Kafanıza takılan her hangi bir sorununuz olursa yorumlarda bildirmeyi unutmayın değerli takipçilerimiz. Dosyaları konu altına ekliyorum sizde oradan incelme linkine ulaşabilirsiniz dostlarım. Keyifli günler dilemek beraber ben burada ayrılıyorum.

X

Mi Hesabı Kaldırma Dosyalarını İNDİR

İndirme Bağlantısı (120) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı