Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu Mi HESABIM KİLİTLENDİ NE YAPMALIYIM? - PROGRAM DESTEK
İNCELEMELERPÜF NOKTALARI

Mi HESABIM KİLİTLENDİ NE YAPMALIYIM?

Mi HESABIM KİLİTLENDİ NE YAPMALIYIM? Herkese merhabalar Program Destek takipçileri. Bugün sizlerle birlikte xiaomi kullanıcılarını yakından ilgilendiren bir konu paylaşacağız. Bu konuda xiaomi cihazları kullanan kişilerin ara ara karşılaştığı ve çözüm yolu bulamayıp bir bilir kişiye danıştığı bir durumdur. Biz bu durum hakkında siz değerli takipçilerimize bilgiler vereceğiz. Dilerseniz şimdi konumuza geçelim.

Ekran Goruntusu 2022 08 26 122159

Mi HESABI KiLiDi NEDiR

Mi HESABI KiLiDi NEDiR  Bu mi hesabı durumu xiaomi cihazların telefon kimliğidir. Kurulumu basit ve ister numara ister bir e-posta adresi üzerinden açılan bu hesaplar cihazın senkronizasyon ve yedekleme işlemlerini basit ve otomatik bir şekilde yapmaktadır. Bu mi hesabı bulunan cihazlarda format çekildiği zaman, ve nadiren de olsa ana menüde kilitlenir ve açılmak için sizden şifresini girmenizi ister. Bu gelen kilit ekranı yukarıdaki paylaştığımız fotoğraftaki gibi bir arayüzü vardır. Bu ara yüzde iki seçenek var. Alttaki seçenekten cihazı wifi’ye bağlayoruz. Üstteki seçenek ise bizim mi hesabı şifremizi gireceğimiz bir seçenektir. Cihaz wifiye bağlandıktan sonra ikinci seçenek dediğimiz yere girip şifremizi giriyoruz ve cihazımız açılıyor. Bu durum tamamen güvenlik amacı içindir. Cihazın yazılımsal bir hatası veya karşılaşılmayacak bir durumu değildir.

Mi HESABI ŞİFREMİ UNUTTUM

Mİ HESABI ŞiFREMi UNUTTUM  Bu durumdan kurtulmanın en basit yolu olan şifrenizi unuttuysanız yapmanız gerekenlerden bahsedelim. Bu mi hesabı şifresi herhangi bir programın şifre sıfırlama yöntemi ile, mi hesabının kayıtlı olduğu telefon numarasından kod alarak sıfırlama işlemi yapılıyor. Bu işlemide daha detaylı anlatmak gerekirse, Mİ hesabınızın kayıtlı olduğu numaraya ait olan hattınızı çalışır bir telefona takın ve herhangi bir tarayıcıdan mi cloud sitesine girip şifremi unuttum seçeneğine tıklayabilirsiniz. Bu değiştirdiğiniz şifre sizin bundan sonra güncel şifreniz olacaktır. Bu değiştirdiğiniz şifreyle artık telefonunuzu kullanılabilir bir hale getirebileceksiniz.

TELEGRAM

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: