Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu Zula Mobile: Online FPS Hileli Apk İndir - PROGRAM DESTEK
OYUNLAR

Zula Mobile: Online FPS Hileli Apk İndir

Oyuncular için eşsiz bir savaş deneyimi sunan Zula Mobile: Online FPS, beta olarak kullanıcıların beğenisine sunulur haldedir. Türkiye merkezli olarak geliştirilen yerli oyun Zula Mobile: Online FPS, FPS ve eSpor oyunlarına yönelik ilgisi olan oyunculara özel olarak geliştirilmiş nitelikte. Oyun içerisinde yer alan birbirinden farklı modlar, oyunu asıl keyifli hale getiren özellikler arasında yer almaktadır diyebiliriz. Bunun yanında; her bir oyun bölümüne ait özel olarak dizayn edilmiş haritalar, buna bağlı olarak da ünlü oyuncuların da bu oyun üzerinde hakim olma girişimler, Zula Mobile: Online FPS’i dünyaca ünlü savaş oyunları kategorisine eklemektedir. Hele bir de savaş oyunları sizi etkiliyor ise, bir savaş oyunundan alabileceğiniz tüm hazzı Zula Mobile: Online FPS ile karşılayabilirsiniz. Zula Mobile: Online FPS’i, APK dosyası dahilinde indirerek anında oynamaya başlayabilirsiniz. Oyun içerisinde yer alan birbirinden farkla kartvizitler, süreli ve düzenli olarak yerine getirmeniz gereken görevler ve sizler için geliştirilen birçok etkinlik mevcut. Ayrıca, savaş esnasında birçok farklı seçeneği de yine kendi zevkinize ve tarzınıza göre belirleyebiliyorsunuz. Savaş karakteriniz, önemli ekipmanlarınız ve sahip olduğunuz cephanelikleri belirleyebiliyor olmanız sayesinde, Tük yapımı Zula Mobile: Online FPS savaş oyunundan oldukça memnun kalacaksınız. Zula Mobile: Online FPS Hileli Apk İndir işlemi ile, oyun içerisinde çok daha büyük avantajlar sağlayabileceksiniz.

Zula oyunu, ilk olarak 2016 yılında PC versiyonu ile aramıza katılmıştı. O tarihten itibaren inanılmaz bir rağmen gören bu oyun, yine günümüze kadar ki süre zarfında da oldukça geniş çaplı olarak ilerleme kaydetti. Şu an tanıtımını yaptığımız Zula Mobile: Online FPS ise, BoomByte tarafından geliştirilmiş olup, Unity oyun motorundan güç almaktadır. Yine, Zula Mobile: Online FPS Hilelisi işlemi ile normal yetki ve özelliklerin çok daha iyileştirilmiş haline sahip olabilirsiniz.

Ayrıca, Pubg Mobil Lite Hile nasıl yapılır, öğrenebilirsiniz.


Zula Mobile: Online FPS Nasıl Kurulur?

Zula Mobile: Online Fps Hileli Apk İndir

Zula Mobile: Online FPS Hileli Apk İndirme işlemi oldukça basit ve bir o kadar da kolay bir işlemdir. İlk olarak APK dosyasını indiriyorsunuz. Daha sonra ise, indirmiş olduğunuz APK dosyasının kurulum işlemi için kısa bir süre bekliyorsunuz. Ardından, XAPK ile Zula Mobile: Online FPS’yi yüklüyor ve eşsiz bir online savaş deneyiminin tadını çıkartıyorsunuz. 

X

Zula Mobile: Online FPS Hileli Apk İndir

İndirme Bağlantısı (30) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: