Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu Pubg Mobil Lite Hile - Pubg Mobil Lite Hile
OYUNLAR

Pubg Mobil Lite Hile

Tencent Games, PUBG Mobile oyunu sayesinde elde etmiş olduğu başarının ardından, bu oyunu daha geniş kitlelerin oynamasına olanak sağladı. Böylelikle, birçok telefonda çok rahat bir şekilde oynanabilen ve düşük RAM gereksinimi isteyen PUBG Mobile Lite, kullanıcıların beğenisine sunuldu. Bir süredir beta sürümde kalan Pubg Mobil Lite, bazı ülkelerde kullanıma hazır hale getirildi. Oyunun piyasadaki yerini almasının hemen ardından oyuncular, Pubg Mobil Lite hile indirme arayışı içerisine girdiler.

Pubg Mobil’in özelliklerin olabildiğince aynısının dizayn edildiği Pubg Mobile Lite, boyut olarak PUBG Mobile’in çok daha altındadır. Grafikleri ve özellikleri hemen hemen aynı olan bu iki oyunu birbirinden ayıran en büyük özellik ise, yine aralarındaki boyut farkıdır. PUBG Mobile’in 2 GB ilk dosya büyüklüğüne karşılık Pubg Mobile Lite’ın sahip olduğu büyüklük ise sadece 500 MB’dir. 

Oyuncuların online olarak birbirleri ile savaşmasını sağlayan PUBG Mobile Lite, tüm oyun mağazalarında siz kullanıcılarını beklemektedir. PUBG Mobile’ın daha daha hafif bir versiyonu olan Pubg Mobil Lite, tüm dünya genelinde milyon kitleye sahiptir. Ayrıca geliştirilen grafikler, üstün ses kalitesi ve harika bir oyun deneyimine sahip bu oyun, oyuncuları stratejik yönden de geliştirmektedir. Oyun karakterlerinin sahip olduğu can ise bir miktar geliştirildi. Bu sayede oyuncu, oyunda daha uzun süre kalabilecek ve Pugb Mobile Lite daha zevkli bir hale alacak. Pubg Mobil Lite hile ile de, oyun içerisinde çok daha geniş bir yetkiye sahip olacaksınız.


PUBG Mobile Lite Oyunun En İyi 4 Özelliğine Şöyle Bir Göz Atalım;

Pubg Mobil Lite Hile
  1. Pubg Mobil Lite, PUBG Mobile oyununa göre daha az sistem gereksinimi istemektedir. Bu da, daha düşük özellikteki cihazların dahi bu oyunu başarılı bir şekilde oynatmasına olanak sağlar. 
  2. Geliştirilen ses kalitesi, Pubg Mobile Lite’ın daha kapsamlı ve daha gerçekçi bir ses kalitesine sahip olmasını sağlar. 
  3. Oyun içerisinde kullanılan silah ve diğer ekipmanlara da büyük ölçüde iyileştirmeler yapıldı. Geliştirilen silahların yanı sıra, oyuncuların tek seferde sahip olabileceği silah ve ekipman sayısı da arttırıldı.
  4. Kullanıcılar, arkadaşlarını oyuna davet edebilirler. 


Pubg Mobil Lite Hile ÖZELLİKLERİ

  • Sınırsız UC hilesi
  • Sınırsız BP hilesi
  • Geri tepme yok
  • Otomatik nişan al / Aimbot
  • Anti Ban
X

Pubg Mobil Lite Hile

İndirme Bağlantısı (30) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı