APK DOSYALARIİNCELEMELEROYUNLAR

CALL OF DUTY WARZONE APK OYUN HİLESİ

Call of Duty Warzone Apk Oyun Hilesi.

Uzun süredir online oyun pazarının merakla beklediği o oyun sonunda çıktı.Aslında piyasaya çıkalı 5 ay olan bu oyun Türkiye de yeni yeni tanınmaya aşlıyor diyebiliriz. Oyunun ama teması, kurgusu ve çoklu oyuncu ile oynanabiliyor olması oldukça ilgi topladı.
Milyonlarca oyuncunun oynadığı bu oyun için battle royal BR modu hazırlandığı bir sır değildi aslında. Son zamanlarda artan sızıntılarla beraber çok geçmeden resmi bir açıklama da geldi ve sonunda Call of Duty Warzone yayınlandı. Peki bu alışık olduğumuz bir BR hamlesimi diye bir çoğumuz merak ediyoruz. Ancak sıradan bir Br hamlesi değil bu. İlk kez bu kalite de ve seviyede oyuncuların karşısına ücretsiz çıkan bir oyun.

CALL OF DUTY WARZONE APK OYUN HİLESİ APK DOSYALARI İNCELEMELER OYUNLAR  call of duty mobile hile apk call of duty apk apk oyun hilesi

Call of Duty Warzone Nedir

Oyunun asıl amacı savaş konsepti. Takımını oluşturduğunuz kişilerle birlikte online olarak oynayabileceğiniz bir oyun. Savaş oyunları kategorisinde en iddialı çıkışla elen bu oyunun iki farklı seçeneği de mevcut. Oyunun içerisindeki görevleri tamamlayıp, gerekli malzemeleri toplayıp oyunu birinci takım olarak bitirmeniz gerekiyor. Takım olarak yardımlaşmayla oynanan bir oyun olan Call of Duty Warzone oyun içi grafik olarak da oldukça başarılı ve sağlam bir yapıya sahip. Hem mobile hem de pc üzerinden oynanabilen bu oyun oldukça başarılı. Call of Duty Warzone Apk Oyun Hilesi.

CALL OF İnceleme, ve Tanıtımı

CALL OF DUTY WARZONE APK OYUN HİLESİ APK DOSYALARI İNCELEMELER OYUNLAR  call of duty mobile hile apk call of duty apk apk oyun hilesi
X

Call of Duty Warzone Apk Hilesi

İndirme Bağlantısı (30) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR

Call of Duty Warzone Hilesi Nedir

Her oyunda olduğu gibi tabi ki bu oyunun da çeşitli hileleri çıkmaya başladı. Bizlerde sizlere bugün sizlere çeşitli hız ve oyun içerisinde işinize yaracak bir çok hileyi paylaşacağız.

CALL OF Kullanımı, Anlatımı Güncel Bilgiler 2021


Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Kapalı
Kapalı