Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu Zoom For Android Apk Linki---- Program Destek.com
APK DOSYALARIİNCELEMELERSAMSUNG

ZOOM FOR ANDROİD APK LİNKİ

Zoom For Android Apk Linki.

Son günlerde dünya genelinde insanlar oldukça zor günler geçiriyor. Covid-19 yani Corona virüsünün sebep olduğu sağlık tehlikesinden dolayı bir çok kişi çalışmaya evden devam etmeye başladı. Ülkemiz genelindeki bir çok kişi evden çalışmaya başladı. E haliyle toplantılarda online a yani eve taşındı. Dolayısıyla görüntülü görüşme sağlayan bir çok uygulama normalden fazla kullanılmaya başlandı. Ancak bir çok uygulamanın görüntülü sohbet sınırı 4 kişi olduğu için birçok insan bu konuda oldukça sıkıntı yaşıyor. Bugün ise sizlere bu konuda sıkıntı yaşamayacağınız 4 kişiden fazla görüşme sağlayabileceğiniz bir uygulamanın apk linkini bırakıyoruz.

Zoom
Zoom For Androi̇d Apk Li̇nki̇ 3

Zoom Nedir

Zoom aslında şu anda bir çoğunuzun aşina olduğu ancak son zamanlarda indirmek için link bulamadığınız bir uygulama. Zoom uygulaması kullanması oldukça kolay ve rahat bir uygulama. Bir ve birden fazla kişi ile görüntülü görüşme sağlayabileceğiniz görüşme esnasında arka planlarınızı dilediğinizce değiştirebileceğiniz oldukça renkli ve yerine göre de ciddi bir uygulama. Şu dönemde eğer evinizden çalışanlardansanız ve bir toplantıya katılmanız gerekiyorsa eğer oldukça kolaylıkla bağlantı sorunu yaşamadan mobil ve online olarak kullanabilirsiniz. Yani uygulamayı bilgisayarınıza, tabletinize ve telefonunuza oldukça kolay bir şekilde indirip kullanmaya başlayabilirsiniz. Canı çok sıkılan en yakın arkadaş çevresini özleyip görüntülü görüşme yapmak isteyenler içinde oldukça eğlenceli ve kullanışlı bir uygulama olarak karşılarına çıkıyor. Konuşma esnasında arka plan efektlerini de deneyip kendilerini birbirinden farklı ve renkli bir dünyanın içerisinde eğlencenin doruklarında bulabilirler.

X

ZOOM APK İNDİR

İndirme Bağlantısı (50) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR
Img Zoomchat 29Cb256
Zoom For Androi̇d Apk Li̇nki̇ 4

Apk Dosyası Zararlı Mıdır

Apk yani Android Package Kit uygulamalarının kısaltılması olan apk aslında zararlı değildir. Zaten cihazınıza indirmiş olduğunuz her uygulama birer apk dosyasıdır. Sadece belli bir yere sahiptir. Bir uygulamayı web sitesinden indirmek yerine mobil satın alma marketlerinden indirmiş oluyorsunuz. Apk kurulum dosyalar zaten bütün telefonlarda var sadece dosya konumu olarak bir yere ait. Yani apk dosyası indirmek zararlı değildir.

American Dad! Apocalypse Soon Aile Barınağı Hileli

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı