APK DOSYALARIOYUNLAR

American Dad! Apocalypse Soon Aile Barınağı Hileli

American Dad! Apocalypse Soon Aile Barınağı Hileli.

2005 yılında karşımıza bir seri dizi olarak çıkan ve çok sevilen American Dad, bu kez karşımıza oyun olarak çıktı ve oldukça sevilmeyi başardı. Sıcak bir aile ortamını oldukça eğlenceli bir şekilde bizlere yansıtan dizi, oyunda da bu konuda oldukça başarılı olmuş diyebiliriz. Dizi ile neredeyse birebir aynı içeriğe sahip olan oyun oldukça başarılı bir animasyona sahip. Oyun içerisindeki animasyonların oldukça başarılı olması bizler açısından tam puan aldı. Haydi gelin hep birlikte hem dizinin hem de oyunun içeriğine bir göz atalım.

American Dad! Apocalypse Soon Aile Barınağı Hileli APK DOSYALARI OYUNLAR  apk oyun hiles American Dad! Apocalypse Soon Aile Barınağı Hileli. american dad

American Dad Nedir?

American Dad 2005 yılında Fox ta yayınlanan ilk bölümü ile yurt dışında izleyicisiyle buluşan animasyon bir aile dizisidir. Bana göre her yaşa hitap edebilen en güzel animasyon dizi serilerinden bir tanesi diyebilirim. Dizinin ana karakterlerinden birisi olan ailenin babası Stan Smiht aynı zamanda bir CIA ajanıdır. İşine ve ülkesine çok önem veren Smith ailesini her zaman işinden bir kaç adım geride tutmaktadır. Bu dengeyi bir türlü sağlayamamaktadır. Francine Smith ise ailenin annesidir. Kocasına çok aşıktır ancak hemen onu satabilir. Biraz saf ve alışveriş kolik bir yapıya sahiptir. Saf olduğuna çok ta aldanmayın çünkü insanları dolandırmayı sever. Steve Smith ailenin erkek çocuğudur. Biraz sadist ve oldukça hayalperest bir çocuk. Tek hayali bir sevgilisinin olmasıdır ancak hiç sevgilisi olmuyor. En yakın arkadaş gruplarıyla birlikte tehlikeli maceralar yaşamayı çok sever ve oldukça tehlikeli bir çocuktur. Hayley Smith ailenin kız çocuğudur. Kendisi bir hippi olan bu kız çocuğu aslında oldukça ara sıra babasıyla tartışması dışında oldukça uyumlu bir insandır. Kendisi dünya barışını desteklemektedir. Klaus Heissler aslında içerisine Alman beyni yerleştirilmiş bir Japon balığıdır. En sevdiği aktivite ise evdekilere hayat hikayesini anlatmaktır. Roger Smith kendisi 51. bölgeden kaçmış bir uzaylıdır. Smith ailesi korumasına girmiş ve orada gizlice yaşamaktadır.

American Dad! Apocalypse Soon Aile Barınağı Hileli APK DOSYALARI OYUNLAR  apk oyun hiles American Dad! Apocalypse Soon Aile Barınağı Hileli. american dad
American Dad! Apocalypse Soon Aile Barınağı Hileli.
X

AMERİCAN DAD HİLESİ İNDİR

İndirme Bağlantısı (60) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR

Amercian Dad Hilesi Nedir?

American Dad in hilesi diğer bir çok oyunda olduğu gibi bu oyunun içerisinde de bazı görevleri daha kolay bir şekilde tamamlamanızı sağlayacak. American Dad! Apocalypse Soon Aile Barınağı Hileli.

GTA SAN ANDREAS HİLELERİ


Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Kapalı
Kapalı