Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu GTA San Andreas Hileleri----- Program Destek.com
APK DOSYALARIOYUNLAR

GTA SAN ANDREAS HİLELERİ

GTA San Andreas Hileleri.

GTA açılımı Grand Theft Auto yani büyük otomobil hırsızlığı olan ve 1997 yılında 2D piyasaya çıktı. Oyun serisi ABD şehirlerinden esinlenilerek grafiği ve teması hazırlanan bu oyunun yıllardır sevenleri oldukça fazla. Oyunun amacı içerisindeki görevleri tamamlamak, ve oyunu başarılı bir şekilde tamamlamak. GTA San Andreas Hileleri ise oyunun içerisindeki performansınızı ve gücünüzü arttırmak üzere karşımıza çıkıyor. Oyunun içeriği oldukça eğlenceli olup uzun yıllardır hala herkesin gözdesi olmaktadır.

Gtasanandreas1
Gta San Andreas Hi̇leleri̇ 3

GTA San Andreas Hilesi Nedir

Uzun yıllardır piyasada olan ve oldukça sevilen bu oyunun hileleri de oldukça arananlar arasında. ABD şehirlerinden esinlenilerek oluşturulmuş haritalarında vereceğimiz hilede diğer bütün hilelerde oyuncu şehrin içerisinde serbest ve sınırsızca dolaşabilmekte. Bu saye de ise bazı görevleri kolaylıkla yerine getirebilmekte. Oyuncuya sınırsız hareket sağlayan GTA her serisinde oyun içi gerçekliği biraz daha arttırmakta. İlk defa çok geniş bir haritayı GTA San Andreas te kullanıldı. Haydi gelin birazda oyunun hilelerinden bahsedelim.

  • EAZAKMI Asla aranmazsınız.
  • AEDUWNV Asla acıkmazsınız.
  • WANRLTW Sınırsız cephane.
  • BAGUVIX Ölümsüzlük Hilesi.
440X228 Gta San Andreas Tenpennyi Hangi Oyuncu Seslendirmistir 11 Nisan Hadi Gamer Ipucu 1554995455077
Gta San Andreas Hi̇leleri̇ 4

Gibi bir çok hileyi bulabilmeniz mevcut. Bu tür hileler oyun içerisinde size hem zaman kazandırır hem de diğer oyuncuların önüne geçmenize sebep olur. Oldukça işinize yaracak olan bütün hilelerin linklerini bu yazımızda bulabilirsiniz. Bir tek GTA için değil daha bir çok oyun ve hilesi için Web sitemize göz atabilirsiniz. Fikirlerinizi bizlerle yorumlarda paylaşmayı unutmayın.

LOL Skin Hilesi Nasıl Yapılır?

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı