Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu Yerli Otomobil Tanıtıldı! İşte Özellikleri Program Destek.com
İNCELEMELER

YERLi OTOMOBiL TANITILDI ! iŞTE ÖZELLiKLERi

Yerli Otomobil Tanıtıldıİşte Özellikleri.

Yıllar süren bir bekleyişin artından sonunda yerli otomobil tanıtıldı. Türkiye nin Otomobil Girişim Grubu ( TOGG) tarafından geçtiğimiz günlerde Gebze de düzenlenen etkinlikte üst düzey bir çok bürokratların, 1000 in üzerinde misafirin ve Cumhurbaşkanı Erdoğan ın katıldığı etkinlikte tanıtıldı. Düzenlenen etkinlik sayesinde tanıtılan yeni yerli otomobil tasarım ve özellikler hakkında merak edilen tüm sorulara da yanıt vermiş oldu. Tasarım olarak oldukça rahat ve geniş bir araç duruşu veren TOGG oldukça şık ve güvenilir duruyor.

Togg Yerli Otomobilin Renkleri Ve Ic Tasarimi H1577539468 Ce9A9D
Yerli Otomobil Tanitildi ! Işte Özellikleri 3

Sedan Ve Suv Özellikleri

İç tasarım olarak yeni nesil otomobillerle çok benzerlik gösteren yeni TOGG un konsolu tamamen ekranlar ile süslenmiş durumda. Üst kısımlarda üç tane ekran yer alırken alt kısımda ise navigasyon ve multimedya ekranı yer alıyor. Tamamen yenilikçi olarak tasarlanmış olan yerli otomobilde analog neredeyse hiçbir şeye ve göstergeye yer verilmemiş tamamen teknolojik ve dijital göstergeler olarak tasarlanmıştır. Halk arasında hayal gösterge olarak bilinen bir teknolojiye de ev sahipliği yapıyor. Arcın direksiyon ve koltuğunda ilk dikkat çeken şey TOGG logoları olurken, ekranların tamamen dokunmatik olması da yenilikçiliğe açık olduğunu gösteriyor ve oldukça beğeni topluyor. Yeni yerli otomobilde dikiz aynalarının farklı olması hatta ayna olmaması oldukça dikkat çeken bir detay oldu. Standart bir kamerası bulunmayan TOGG kameralardan kişiye gelen görüntüleri sunmak üzere tasarlanmış bir teknolojiye sahip. Otomobilin kapısındaki cam tuşların lale şekli ve hoparlördeki türk desenleri oldukça şık ve hoş detaylar olmuş. Anahtarsız giriş sistemine sahip olan bu otomobilin 180 km azami hıza ulaşabiliyor ve geri kazanımlı fren sistemi ile geliyor. Yerli Otomobil Tanıtıldıİşte Özellikleri. Yerli Otomobil Tanıtıldıİşte Özellikleri.

5E06415655427F0F1Ca67E8A
Yerli Otomobil Tanitildi ! Işte Özellikleri 4

İki Farklı Motor Seçeneği

İki farklı motor seçeneği ile gelen yeni yerli otomobil önden ve arkadan çekişli olmak üzere iki farklı seçenek ile geliyor. 2030 yılına kadar 5 farklı modelle gelmesi bekleniyor. Dört çekişli motora sahip olan modeli 400 beygir gücünde 100 km hıza 4.8 saniyede ulaşabiliyor. Arkadan itişli motora sahip olan modeli ise 200 beygir gücüne sahip ve 7.6 saniyede 100km hızına ulaşabiliyor. Farklı ve yenilikçi tasarımı özellikleri ve dış görünüşü ile oldukça ilgi toplamayı başaran yeni yerli otomobil olan TOGG ön şiparişler almaya başladı bile.

EN iYi OYUN HANGi BiLGiSAYARDA OYNANIR

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: