Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu EN IYi OYUN HANGi BiLGiSAYARDA OYNANIR Program Destek.com
İNCELEMELER

EN iYi OYUN HANGi BiLGiSAYARDA OYNANIR

En İyi Oyun Hangi Bilgisayarda Oynanır.

Piyasada oyunlar için oldukça fazla oyun bilgisayarı var. Günümüzdeki en büyük tartışma ise en iyi oyun bilgisayarla mı oynanır yoksa konsolla mı. Ancak bu oyunun türüne ve kişinin zevkine göre değişen bir durum bizler ise bugün bilgisayarları ele aldık. Piyasada birsürü işlemci ve anakart bulunurken en doğru olanı seçmek her geçen gün zorlaşıyor. Peki ya siz oyun oynarken bilgisayarınızdan istediğiniz performansı alabiliyor musunuz. Bunu anlamanın tek bir yolu var oyun içerisindeki hız ve performansınıza bağlı. Eğer bilgisayarınızdan memnunsanız ve sadece performansını hızlandırmak istiyorsanız sürümünü yükseltebilir veya daha bir ekran kartı ile değiştirebilirsiniz.

Hangi Bilgisayarda Yüksek Performans Alınır

Eğer düşük bütçeli ancak yüksek performansa sahip bir bilgisayar arıyorsanız TURBOX İntel İ7m e 1489 tlye sahip olabilirsiniz. Ryzen3 işlemcisini kullanan uygun bütçeli bilgisayarlar arasında en iyisi. Dış görünüş olarak oldukça şık bir duruşa sahip. Performans açısından hemen hemen herkesin yüzünü güldürebilecek bir performansa. Neredeyse her türlü oyunda yüksek bir performans verebiliyor. Oyunlardaki hız ve canlılık oyun kalitenizi arttırıp daha iyi skorlar yapmanızı sağlayacak bir hale gelecek. Böylelikle çok yüksek performanslar alıp daha keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. En İyi Oyun Hangi Bilgisayarda Oynanır.

Genel Bakış

Genel olarak toparlamamız gerekirse eğer yukarıda önerdiğimiz bilgisayar oyunlar için oldukça iyi bir bilgisayar. Performans arttırmak istiyorsanız eğer bilgisayarınıza ve bütçenize uygun herhangi bir ekran kartı alabilir ve performansınızda artış sağlayabilirsiniz. Facebook

iDM (Internet Download Manager) 6.25 CRACK

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı